Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simin_1977

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. http://moto.allegro.pl/item292761376_pompowtryskiwacze_vw_audi_038130073ak.html A co powiesz na takie? Tez kolo pisze ze do AJM
  2. Witam musze zakupić 4 pompowtryskiwacze. Mechanik podał mi taki symbol (038 130 073 F) Znamazłem na Allegro pompowtryskiwacze co niby pasuja do mojego silnika ale maja inne literki na końcu na (AK , BN , AG ) Czy ktos wie dokładnie o co biega w tych symbolach? Czy moge kupic z innym symbolem ? Cyfry sie zgadzaja tylko literki inne Moze ktoś mi opisze dokładnie te końcówki do czego pasuja bo na Allegro pisza ze pasuja do AJM a mechanik mi dał symbol z końcówka (F) Podam link żeby zerknąc na te co mnie interesuja : http://www.allegro.pl/item294370683_vw_audi_skoda_seat_pompowtryskiwacze_1_9_tdi_nowe.html
  3. Stajnia Ferrari zwolniła całą załogę boksu. Decyzję podjęto po przejrzeniu dokumentacji dotyczącej grupy młodych, bezrobotnych Polaków z Berlina, którzy byli w stanie w ciągu czterech sekund odkręcić wszystkie koła od samochodu, nie dysponując przy tym żadnymi potrzebnymi narzędziami. Team Ferrari uznał to za mistrzowskie osiągnięcie, jako że w dzisiejszych czasach o zwycięstwie lub przegranej w wyścigach Formuły 1 nierzadko decyduje czas pobytu w boksie i zaproponował im pracę. Projekt jednak zakończono równie szybko, jak go rozpoczęto: młodzi mechanicy, co prawda, zmienili wszystkie koła w ciągu czterech sekund, ale równocześnie kompletnie przelakierowali bolid, przebili numery silnika i sprzedali teamowi McLarena
  4. Simin_1977 odpowiedział(a) na Simin_1977 temat w 1.9TDI
    No to pozamiatane ;( Rogalotti miał racje poszły uszczelki na pompowtryskiwaczach a co gorsze cos zaczeło rzęźić i kontrolka oleju sie właczyła i koniec jazdy cały silnik pełny Ropy Cholowanie do warsztatu i od poniedziałku wydatki wydatki i jeszcze raz wydatki Mam tylko nadzieje ze nie uszkodziły sie pompowtryskiwacze bo koszt 1 to masakra
  5. Simin_1977 odpowiedział(a) na Simin_1977 temat w 1.9TDI
    Wracam od mojego Maga I wynalazł prawdopodobnie przyczyne. Stwierdził ze gdzieś koło zderzaka z prawej strony zajduje się jakaś chłodnica paliwa i ona jest peknieta I to może być ze on sie zapowietrza.I dlatego nie pali. Co wy na to ? A co do uszczelniaczy na pompkach tez myśli ze jeżeli nie ta chłodniczka to właśnie moze byc to.
  6. Simin_1977 odpowiedział(a) na Simin_1977 temat w 1.9TDI
    Co do dodatkowych objawów to po ciężkim odpaleniu biała chmura Vag był podłanczany i błędów nie ma. Postaram sie zorganizować te lagi ale nie wiem czy mi sie uda bo auto odstawiłem do warsztatu a na nogach to masakra napierac Mechanik podejrzewa uszczelki na pompowtryskiwaczach ale sam juz nie wiem Lub jakaś Tandepumpa
  7. Simin_1977 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Ludziska ratunku Od pewnego czasu miałem kłopot z porannym odpaleniem śilnika Po zagrzaniu wszystko było Ok. Ale od kilku dni jest dramat po osiagnieciu 90 stopni i wyłaczeniu silnika ponowne jesgo odpalenie graniczy z cudem wymiwniłem juz : Filtr paliwa , filtr powietrza , Swiece , Dziaiaj został wymieniony rozrzad wraz z papa wody. czy ktos miał moze juz z takim cudem do czynienia ? Bardzo proszę o pomoc
  8. A moze ktoś coś słuszał o jakis skutkach ubocznych? Mam na myśli jakies wycieki oleju lub coś ? No i czy daja jakaś gwarancje na usługe ze nic sie nie uszkodzi po tym zabiegu ?
  9. Ile was ta impreza kosztowała ? I czy moze ktoś wie gdzie w okolicy Kedzierzyna -Koźla jest taka maszynka
  10. We wtorek odstawiam na wymiane rozrządu.Cześci wraz z pompą wody około 500 zł + 250 robocizna
  11. W jednym z numerów motoru opisana jest metoda czyszczenia silnika urządzeniem Jet Clin firmy Liqui Moly czy ktoś coś słyszał i wie więcej na ten temat ?
  12. Zakupiłem ostatnio WYCIERACZKI PŁASKIE AERODYNAMICZNE Valeo zapłaciłem 70 zł za szt. Pasuja do standartowych ramion Powiem tak - REWLACJA!!!!! Nie skacza nie skrzypia nie rozmazuja poprostu mistrzostwo świata
  13. Ja zalewam Castrol EDGE 5w40 z norma 505.01 jest on do pompowtryskiwaczy i naprawde jest OK Nie ma co kombinować cena przystępna około 170 zł Pzdr.
  14. Myśle ze w rozruszniku może zaczynac padać Bendix Jeżeli to jest to co myśle to napraw będzie kosztować około 150 zł .
  15. Ja mysle ze powinno być ok Normalnie składaj papiery do jego ubezpieczalni i czekaj co będzie jak nie wypłaca to wtedy droga sondowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.