Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Pompowtryskiwacze (symbole)


Simin_1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

musze zakupić 4 pompowtryskiwacze. Mechanik podał mi taki symbol (038 130 073 F)

Znamazłem na Allegro pompowtryskiwacze co niby pasuja do mojego silnika ale maja inne literki na końcu na (AK , BN , AG )

Czy ktos wie dokładnie o co biega w tych symbolach? Czy moge kupic z innym symbolem ? Cyfry sie zgadzaja tylko literki inne :mysli:

Moze ktoś mi opisze dokładnie te końcówki do czego pasuja bo na Allegro pisza ze pasuja do AJM a mechanik mi dał symbol z końcówka (F)

Podam link żeby zerknąc na te co mnie interesuja :

http://www.allegro.pl/item294370683_vw_audi_skoda_seat_pompowtryskiwacze_1_9_tdi_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

045 130 073 T

045 130 079 X

To są inne numery dla tego pompowtryskiwacza.

Ten z końcówką AG jest do nowszych silników montowanych poprzecznie w np. A2, A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompowtryskiwacze VW AUDI 038130073AK po przebiegu 110 000 km. Na pewno pasuja do silnika AUY w SHARANIE i AJM w GOLFIE PASSACIEi AUDI A4(115 koni).100 % sprawne.Udzielam gwarancji .cena za komplet 4 szt.tel.502237728

http://moto.allegro.pl/item292761376_pompowtryskiwacze_vw_audi_038130073ak.html

A co powiesz na takie?

Tez kolo pisze ze do AJM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przedewszystkim to mnie troche dziwi cena tych pompowtryskiwaczy bo 260zl za pompowtryskiwacz to jest dziwnie tanio i to jeszcze za nowy ja pracuje w magazynie z czesciami samochodowymi i u mnie sa pompowtryskiwacze 038 130 073F firmy BOSCH i one kosztuja ok 1700-1800zl za sztuke (ja mam troche znizki i moge je miec za ok 1000zl/szt). koncowe litery przy indeksach oznaczaja ze jest jakas roznica pomiedzy mozliwe ze fizycznie beda pasowac ale beda mialy jakies troche inne parametry techniczne ale nie potrafie powiedziec czym dokladnie sie roznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niska bo to są odrzuty. :rant:

Reżim kontroli w fabryce wygląda tak, że jeśli wykryto niesprawny wtryskiwacz, to zostają usunięte wszystkie między ostatnim dobrym-sprawdzonym, a tym, który jest wadliwy. !!

Te odpady kupują rodacy i sprzedają jako nówki sztuki (są nówki, ale niekoniecznie bez wad).

Z przepływomierzami jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba by sprawdzić w ETKA co szło dla AJM A4 bo trzeba mieć na uwadze że AJM szły też w Skodzie i VW i tu pompki nie musza już byc te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...