Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. To jak będziesz kupował szufladkę, to kup od razu z podświetleniem. Będzie lepiej.
  2. Na to nie ma lekarstwa. Tylko lakiernik.
  3. To się bardzo dobrze zmywa ciepłą wodą. Woskowanie jest w 100% wskazane, bowiem z lakieru pokrytego woskiem bardzo dobrze zmywa się wszelkiego typu brud. :th:
  4. A masz uchwyt z podświetleniem?
  5. Przerabiałem ten temat. Pokrowce można kupić tylko na Allegro. A nawet zrobią na zamówienie. Kasa ok 300 zeta. W zależności z jakiego materiału.
  6. lexpar odpowiedział(a) na Wujek temat w Audi A4 B5
    Plecionka jest to tylko element wydechu (miękki) występujący jako łącznik , więc nic nie trzeba wycinać tylko trzeba sięgnąć do kieszeni :polew: po kasę i już :th:. Z wjazdem na podnośnik to tylko 30 minut roboty.
  7. Pytaj tylko Rogalottiego. Silnik silnikowi jest nierówny.
  8. Pytaj Alvaro
  9. Z Wrocławia do Bydgoszczy to jest chyba dalej niż z Wrocławia do Warszawy. Ja miałem identyczna sytuację jak TY i po radach Alvaro ( wybitny specjalista w tej materii) zrobiłem to co Ty chcesz. Czyli miałem 1 DIN a teraz mam RNS-a i jest :th: Jeżeli będziesz chciał więcej info to dawaj na PW.
  10. A sprawdzałeś ile widzi satelit? Aby dobrze spozycjonować musi widzieć conajmniej 3 satelity, bo może masz problem z anteną od navi. Bo chyba w Twoim przypadku laser jest :th: Gdyby było z nim coś nie tak to w ogóle nie czytałby Ci płyty. W Twoim wypadku płytę czyta tylko źle pozycjonuje. Dlatego to jest problem anteny GPS.
  11. Niestety w tym przypadku nic nie zrobisz
  12. Uważam, że w tym temacie Alvaro jest najlepszym fachowcem i z nim trzeba rozmawiać. Doradzi i pomoże :>
  13. Łukaszur!!! Ja Ciebie zawszę będę chwalił .
  14. Pewnie, że spocik udany. Nic nie robili tylko niunie psuli.
  15. lexpar odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    Najlepiej jak jest na miarce 3/4. Jest to poziom najbezpieczniejszy dla silnika.
  16. U mnie też tak jest. Raz na jakiś czas zadymi na niebiesko, następnie odpala bez dymienie. W czasie jazdy nie dymi. Dlatego temat odpuściłem i się tym nie przejmuję.
  17. Pozdrawiam tego kto mnie wyprzedzał (miał ramki klubowe) 25.08 na 7 między Płońskiem a Warszawą wczesnym popołudniem. Chyba jednak będę musiał jednak kupić CB. :gwizdanie:
  18. Pewnie wymieniał mu klocki młotkiem i łomem :polew: :polew:
  19. lexpar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Będziesz jechał 110 km/h to spalisz jeszcze mniej. Ale pomimo tego ważna jest jeszcze technika jazdy. Nie butować przy ruszaniu, patrzeć co się dzieje na drodzę. Reasumując jechać spokojnie z jednakową prędkością. A z górki za darmo :polew: :polew:(jasne, żeby tak nie jechać)
  20. Zgadzam się z Gili-em ma swoja charakterystykę (pracę silnika)i trzeba ja polubić- ot to wszystko. A jak normalnie odpala, nie dymi, i ma kopa to wszystko jest :th: i nie szukać dziury w całym. Mnie też swojego czasu wydawało się, że silnik głośniej pracuje, w środku też jest głośniej i chyba dostałem na tym punkcie obsesji. Jednak się wyleczyłem i jest :th:
  21. Hornet , ale ja nie mam antenki :laghing2: :laghing2: :laghing2:, tak więc pozostaje mi tylko tylna szyba Ale po minięciu się w trasie będzie po herbacie
  22. Witamy w Klubie. Zapraszamy na co tygodniowe spoty w Warszawie. http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
  23. lexpar odpowiedział(a) na kazuyaet temat w 1.9TDI
    Jasne, źle się wyraziłem
  24. Moja niunia jest rok po czipe (u Rogala). Nie mam żadnego kłopotu, choć przy Vag-owaniu okazało sie, że zawór EGR jest w 100 % zaślepiony. Moc ma :th:, nie muli. Ale dzisiaj na spocie były robione logi dynamiczne, więc zobaczymy co tam wyjdzie. Ale czipowanie chyba nie ma nic do w/w dolegliwości.
  25. lexpar odpowiedział(a) na kazuyaet temat w 1.9TDI
    Kazuyaet , może lepiej byłoby poinformować kolegów o tych co sprzedają części taniej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.