Treść opublikowana przez lexpar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciasto się wyrabia :nabijasie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piotruś - fakt dawno mnie nie było, ale..... teraz na spocie się melduję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Strasznie chlapie i się przewala A tak a pro po to przy celulitisie czuję się jak bym był na zjeździe PZPR lub Solidarności gdzie głośno klaszczą :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, ale ona ma celulitis :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie tego co Malik ma to Sobieski nie ma :polew:
-
[B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
Dzisiaj wymieniłem wszystkie cztery (przy wymianie akumulatora) Okazało się, że cała czwórka była walnięta. Niunia odpalała, ale przy uruchomieniu była z tyłu chmura i na początku miał nie równe obroty.
-
Dobrzy chiptunerzy
Pozwolę podzielić się kilkoma uwagami (w związku z wieloma pytaniami dot. chipowania na PW) Chipowałem autko u Witka ponad 1,5 roku temu. Jeżdżę do tej pory bez problemu. No właściwie bez problemu. A mianowicie koledzy na spocie rozprawiali jaką to zasłonkę dymną pozostawiali za sobą. Chciałem i ja, ale niestety przez Witka nie da rady. Com się namęczył to tylko ja biedny wiem. Ninia mało pali, odpala na dotyk i nie chcę innego klekota :>.
-
[B6 AVB] Kto mnie pytał o czipowanie?
Fakt, ale ja jestem stary i ślepy no i nie kumam po angielsku :>
-
[B6 AVB] Kto mnie pytał o czipowanie?
Ykk z całym szacunkiem, ale..... W wiadomościach forum A4 nie dostałem żadnego maila. Natomiast na normalnej poczcie dostałem maila następującej treści:Hello lexpar, "The following is an email sent to you by mazi_ via your account on Audi A4 Klub Polska. If this message is spam, contains abusive or other comments you find offensive please contact the webmaster of the board at the following address at [email protected] Message sent to you follows Czołem lexpar, Chciałem zapytać jak zachowuje się Twoje auto po chipie. Czy przez ten czas miałeś jakieś awarie lub problemy ? Mam taki sam silnik jak ty i zastanawiam się nad podniesieniem mocy. Dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam," Więc co miałem pisać do naszego Prezesa? Raz już miałem podobny przypadek i nie chcę po raz drugi wyjść na niegrzecznego klubowicza. Na szczęście pytający zgłosił sie do mnie i dlatego proszę Poźka o zamknięcie wątku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela! Ile razy jestem na spocie to tylko żarówki, żarówki i żarówki :polew:
-
[B6 AVB] Kto mnie pytał o czipowanie?
Sorki, że zawracam głowę, ale dostałem maila od klubowicza dotyczącego zapytania czipowania silnika AVB. Niestety w dziwny sposób mail dotarł do mnie normalną pocztą, a nie na forum. Niestety przy normalnej poczcie nie mam nadawcy. Nadawcą jest Prezes Hugo. Dlatego pozwoliłem sobie na założenie nowego wątku, aby ta osoba się ujawniła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łubu dubu, łubu dubu nie nam żyje Prezes ...........
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia, a jak tam małe stworzonko ? Jak je znam to zapewne supeeer!
-
[ALL B5] Czy To jest radio Concert Cd ?
A tu zaglądałeś? http://www.a4-klub.pl/smf/radia_w_a4-t3407.0.html;all=
-
[B6 AVB] Proszę o objaśnienie błędów
No to mnie zawstydziłeś
-
[A6 1,9TDI] Bledy klimatyzacji - prosze o odczytanie
Faktycznie dałem plamę
-
[B6 AVB] Proszę o objaśnienie błędów
Po podłączeniu VAG-a wyszło mi: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent O co tu chodzi i co trzeba z tym zrobić.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
A jak to się stało, że my wszystkie do Almy1? Tam jest dalej do morza :doh1:
-
[B6 AWX] Nowy program 180km i 380NM
Tylko pozazdrościć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko. Czy ktoś z grupy warszawskiej ma na zbyciu naklejkę klubową 3de. Jeżeli tak to chętnie ją wezmę. Jak na zlot pojechać bez naklejki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiecie co, aż się nie chce czytać co niektórych postów. Bo jak czytam te "bazgroły" (jasne, że nie wszystkich) to aż mnie mdli. Zgadzam się z Łukaszemr. Ale uważam, że coś z tym trzeba zrobić. Nawalić tyle bzdetów w tak krótkim czasie to jest horror. Kto za tym nadąży. Chyba trzeba dać Malikowi żółtą kartkę za tak wadliwy program :polew: (oczywiście żartuję) [br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 00:08:58_________________________________________________Angela o kapoczku pamiętasz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadzam się z tym całkowicie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RogalA4 A czy ta Twoja niunia jest w kolorze wiśniowym?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No toć to moja krew :polew: Ale może wali trochę mniej ode mnie Ale jeszcze młody jest :laghing2:
-
[B5 AHU] Numery silnika
Można po VIN-ie sprawdzić jaki był silnik