Treść opublikowana przez lexpar
-
[B6 AWX] Concert 2
Ja robiłem tzn zmieniałem Concerta II na RNS-a. Radio 1 dinowe. Kupujesz kosz 2 din w ASO ok 170 zeta. Radia poszukaj na alegro
-
[ALL B5] Podświetlenie zapalniczki - nietypowy problem
jocker01 Ale to jest załatwienie sprawy po najmniejszej linii oporu i myślę, że nie o to chodziło Bunkowi Ja osobiście nie lubię druciarstwa - czytaj odwalania chałtury. Czy Ty jak pojedziesz gdzieś do serwisu też byś chciał, żeby zrobiono niunię tak że klient wyjeżdża i myśli, że autko ma super a tu np. walnęła poduszka to pan mechanik wyjmie żarówkę i po kłopocie, wszystko :th:) Myślę, że tu trzeba zdiagnozować przyczynę i już.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na wtorkowe spoty. Tam się dużo dowiesz o swojej niuni :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie będę się powtarzał, ale żonę masz bardzo mądrą (wie co jest dobre :>) i dlatego noś ją na rękach. Witamy :>
-
[ALL B5] Jakie wymiary ma radio Concert i jakie były rodzaje ori navi??
Grippen trochę sie napracowałeś, ale myślę, że Alvaro opisał to bardzo dobrze w temacie "RNS-e od A do Z" Oczywiście, że wymiary są bardzo ważne, ale kształt panela też jest bardzo ważny. Inny psauje do B5, inny do B6. Generalnie radia mają wymiary takie same, albo są 1 DIN, albo 2 DIN. Dlatego uważam, że tu nie ma żadnego problemu (zmieniamy kosz i po problemie). Natomiast najistotniejsze jest to w jakim kształcie jest konsola środkowa niuni. Bo tak jak pisałem wcześniej jest różnica między B5 i B6.
-
[ALL B6] NAVI w FISie
Potwierdzam, co mówi Alvaro. Ja byłem zielony jak kapusta ( tylko proszę nie mówić o jej środku, bo sie będę gniewał) i Alvaro poprowadził mnie za rączkę. Podał wszystko co potrzebuje, gdzie mogę kupić i jasne załatwił mi w super stanie RNS-a za dobrą kasę. Teraz mam w stosunku do niego dług wdzięczności ( już zacier przyszykowałem ), ale sprzęcik hula jak nie wiem co i na FIS-ie też mam info. Zaznaczam, że nie jest to reklama kolegi Alvaro, jego nie trzeba reklamować lecz wystarczy poczytać inne posty.
-
[B6 AVB] Jak wymienić osłonę dźwigni hamulca ręcznego ?
No koledzy, nie wątpiłem, że moje pytanie zostanie bez odpowiedzi i wiem, że zawsze ktoś mi doradzi. Wielkie dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Uff od półtora roku masz i nie wiedziałeś o istnieniu takich miłośników, fanatyków takiego auta? Żałuj, ale witamy i zapraszamy na wtorkowe spoty - warto być.
-
[B6 BFB] Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd ?
Można i co 200tys, ale tak postąpi szaleniec. Wymieniaj co 90 tys. razem z pompą wody i będziesz spokojnie jeździł.
-
[B6 AVB] Jak wymienić osłonę dźwigni hamulca ręcznego ?
Jasne dzięki :th:
-
[B6 AVB] Jak wymienić osłonę dźwigni hamulca ręcznego ?
Czy ktoś może wymieniał taką osłonę. Oparłem się o nią łokciem i wpadła do środka . Teraz jak zaciągam hamulec to osłona jest luźna.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 19:47:00_________________________________________________Chyba mam pecha i nikt tego jeszcze nie ćwiczył
-
[ALL B6] Inspekcja w B6
A tak w zasadzie to koszt zakupu jest nie wielki, a korzyści ogromne. Dlatego warto zainwestować parę groszy, bo w konsekwencji zaoszczędzisz wiele groszy :th:. Rzucisz logi na forum i koledzy podpowiedzą Ci co sie dzieje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Serdecznie zapraszamy na co tygodniowe spoty więcej info http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ A naprawdę warto poznać miłośników
-
[ALL B6] NAVI w FISie
Więc jak widzisz, nie tylko ja mam takie zdanie. A już jak coś zakładać to nie badziewie.
-
[ALL B6] NAVI w FISie
Ja taka sprawę załatwiałem z Alvaro. Poprowadził mnie za rączkę, podpowiedział co i gdzie załatwić i teraz cieszę się z RNS-a, bo hula jak nie wiem co. Dlatego najlepiej będzie jak pogadasz z Alvaro, a on Ci najlepiej doradzi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! A na spotach warto bywać.
-
[ALL B6] Inspekcja w B6
Bez VAG-a sie nie da
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pewnie Poź od lasek nie mógł sie opędzić :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
Uff! I widzę, że nie masz smyczy klubowej
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
Rozrząd się wymienia po to aby nie rozkraczyć się gdzieś po drodze i nie wymieniać silnika.
-
[B5 AVG] Rozrząd, jakie elementy wymienić ?
Jak wymieniać to wszystko. Na tym nie wolno oszczędzać, bo sie nie opłaca. Nawet gdy wydaje się, że niektóre elementy rozrządu są :th:.
-
[B5 AHH] Dym z rury wydechowej
Z tego co mówił mi Rogalotti to diesel zawsze musi dymić. A Witek zna sie na tym dobrze. Jest tylko kwestia jak dymi i ile dymi.
-
[B5 AJM] Zawór EGR
Jeżeli się nie mylę to przy VAG-owaniu wyjdzie czy zawór EGR jest :th: Tak było w moim przypadku.
-
[B6 AWX] Komora silnika - co powinno być w tym miejscu ?
Tam nic nie ma. Ja tam schowałem syrenkę od alarmu. :th: Ale na to jest faktycznie osłona.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Muszę kupić kałacha. Inaczej się nie da. Klubowicz bez argumentu jest jak "0". Tyle straciłem dobrego