-
[ALL B5] Jakie wkłady lusterek do B5 z grudnia 99?
Prawe jest jak najbardziej mniejsze od lewego dzieki za info, lusterka odsyłam do allegrowicza, a nowe kupie w sklepie motoryzacyjnym. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie wkłady lusterek do B5 z grudnia 99?
Witam panowie! MAm problem, buchnęli mi wkłady lusterek, zamówiłem więc nowe z allegro. Okazało się że nie pasują (patrz zdjęcia). Z opisu aukcji wynikało że będą pasować. Moja furka jest po lifcie, a dokładnie z grudnia 99. Mam pytanie, czy po lifcie, czyli od 1999 roku były montowane inne lusterka i inne wkłady? Proszę także o numery części orginalnych wkładów, takich które by pasowały do mojej furki:) dziekuję i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Bierze dużo oleju - czy to normalne ?
Czytałem co nie co w tym temacie a co z preparatem do czyszczenia silnika? Czy można go stosować też między wymianami full synt na full synt? Czy tylko z innego oleju na pełen syntetyk :?:
-
[B5 AFN] Bierze dużo oleju - czy to normalne ?
Moja czarnulka na jakieś niecałe 6 tys. km. wciągnęła prawie litr Mobila full syntetyk 5w50 . Macie jakiś pomysł? Bo wycieków żadnych nie widzę, przy butowaniu pierdzi na czarno. Może przy następnej wymianie zmienić na oliwę o innych parametrach? Bo specjalnie to ja się nie znam, jakiś gęstszy, bardziej lepki... co o tym myślicie?
-
[ALL B5] Jakie sprężyny?
Ja wymieniłem na spężynki Lesjofor(czarne) + amory Bilstein B4 i jeździ się bardzo przyjemnie, moja też wcześniej jeździła "na brzuchu" a teraz jest super, choć wiadomo, w zakrętach to już nie to, ale zależy na czym Tobie zależy
-
[B5 AVG] Jakie amortyzatory na tył do rocznika 99 po II lifcie?
Kolego radziłbym kupić Ci te po 01.99 :gwizdanie: rocznik masz 99, a więc masz przy zakupie tych starszych jakieś 8% prawdopodobieństwa że będą ok ja też mam po 2 lifcie, grudzień 99 i kupiłem komplet Bilsteinów za 530 zł
-
[ALL B5] Za niskie zawieszenie i bujanie na nierównościach
Chłopaki, sprawa wygląda teraz tak, nowe Bilsteiny+ sprężynki Lesjofor(czarne) i jest super , a rzeczywiście do krótszych sprężyn założone były ori amorki , oprócz tego tylnie sprężyny były pęknięte ale teraz jest miodzio, wysoko i komfortowo
-
[ALL B5] Koszt zrobienia hamulców
Hart do orłów nie należy , w sklepie samochodowym mówili mi że do pudełek z napisem HART ładują co popadnie, ogólnie Hart=no name
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem
Ale powyżej bodajże 5 stopni świece nie grzeją, więc to raczej nie ich wina
-
[B5 AJM]kłopoty z silnikiem
Heh, kolego może masz silnik z polkowickiej fabryki, w której zajmuje się właśnie wałkami rozrządów :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Wyciąganie turbiny
Może i jest to baardzo prawdopodobne :gwizdanie:
-
[ALL B5] jak ustawic rezerwe
Sam jestem laikiem, ale wyczytałem tu na forum, że lepiej tankować wcześniej niż później. I nie mam tu na myśli jazdy na rezerwie
-
[ALL B5] jak ustawic rezerwe
Nie wiem jak z vagiem, ale jest na to inna rada, tankować zawczasu :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Miarka poziomu oleju czyli bagnet :)
A po to, żebym wiedział ile mniej więcej oleju mi bierze i ile ewentualnie dolewać żeby nie przelać. Dziękuje zorientowanym za odp. Chyba można zamykać :th:
-
[B5 AVG] Miarka poziomu oleju czyli bagnet :)
Drodzy forumowicze, mam pytanko, ile ml, l oleju wskazuje bagnet od minimalnego poziomu do max.?
kaczis
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta