Treść opublikowana przez lexpar
-
[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software
No Flyer myślę, że się wykażesz i mnie dokształcisz na spocie
-
[B5 AKN] niebiski dym na zimno
Kudly66 Spoko poczekaj do lepszych temperatur. Jeżeli wtedy będzie dymił to będzie problem. Ale czas pokaże.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
m@riucha. Co fachowiec to fachowiec wiedział co robi :th:. GRATULACJE!
-
[B5 AEB] Uszkodzony lewy błotnik :/
Ja robiłbym w ASO. Pytanko, czy jest sprawca szkody, czy naprawa idzie z autocasco. Ale, w zasadzie to nie ma różnicy. Trzeba zakładać ori błotnik i dopilnować w warsztacie czy to zrbią, bo sa różne kombinacje. Założą podróbkę, nie ma właściciela i wcisną mu ciemnotę, że błotnik jest oryginalny. Pilnować, pilnować i jeszcze raz pilnować.
-
[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem
Wymień termostat ( tylko nie żałuj kasy i kup ori) i będzie po problemie. Autko mnie paliwka spali itp.itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cennik diagnostyki VAG 1- Podłączenie VAG-a 99.99 ( zdarzają się koledzy którzy oferują ceny dumpingowe) 2- Wykasowanie jednego błędu 30.00 3- Uzyskanie informacji od osoby VAG-ującej - bezcenne!!! :polew:
-
sasiad cofal i uszkodzil mi przod
Najlepiej bezgotówkowo i w ASO. Jednocześnie zwróć sie do Hestii o wypłatę za utratę pierwotnej wartości auta (przed szkodą). Nie zgadzaj się na jakiekolwiek zamienniki np. błotnik. Jeżeli miałeś oryginały to zażądaj oryginałów. Jeżeli Hestia odmówi to sie odwołaj, a jeżeli to nie pomoże to zakładaj sprawę w sądzie. Poszukaj na forum klubowym, tego typu problemy były szeroko opisywane i przytaczano w nich wyroki sądowe, co w zasadzie może być wykładnią prawna dla innych sądów. Nie daj sie zrobić w balona. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego kolegę. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu i oczywiście w spotach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wpadłem dwadzieścia parę lat temu
-
[B5 2,5] Wymiana rozrządu, czy dobrze mysle,czy to wszystko?
Nie ma potrzeby zdejmować pokrywy zaworów. A masz jakieś problemy?
-
[B5 2,5] Wymiana rozrządu, czy dobrze mysle,czy to wszystko?
Wymień pompę obowiązkowo. Stosunkowo mały koszt a problem do wymiany następnego rozrządu z głowy. Tym bardziej, że będziesz miał wszystko na wierzchu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie! Z tego co mi wiadomo po pączkach to paniom d..y rosną i jeszcze podobno jakiś wałeczków dostają :polew: [br]Dopisany: 01 Luty 2008, 00:45:12_________________________________________________Moi mili koledzy! Myślę, że Wasza opinia na temat pościgu nie do końca jest przemyślana. Przede wszystkim policjant jest zobowiązany do podjęcia działań w przypadku naruszenia przepisów prawa. Starczy? Jeżeli nie to lecim dalej. Nie wiem, czy moi naprawdę wspaniali koledzy wiedzą, że zgodnie z przepisami prawa, zaniechanie działania ( w tym przypadku pościgu) jest zagrożone odpowiedzialnością karną. (Panowie jeżeli zobaczycie naruszenie prawa i nie zadziałacie np powiadomicie właściwych organów to też podlegacie odpowiedzialności karnej) No to co, policjanci olali zdarzenie i hurrra. No nie tak. Będąc na ich miejscu postąpiłbym identycznie. No może prawie identycznie ( może nie rozwałbym auta). Żeby wydać opinię to musimy znać wszystkie szczegóły pościgu ( czego w tym przypadku brak). Nie wierzę, że policjanci działali sami. W 100% powiadomili stanowisko kierowania komendy wojewódzkiej o pościgu. Wtedy sa organizowane blokady itp. Natomiast ścigający radiowóz ma obowiązek siedzenia na d*pie ściganemu i informowaniu wszystkich innych radiowozów gdzie sie znajdują. Niestety w tym przypadku nie wyszło (Ford to nie samochód ). Ale więcej jest przypadków, gdzie uciekający przed policją kończy jazdę jak w tym przypadku policjanci. Więc proponuje nie zwalniać ich ze służby lecz zastanowić się nad przebiegiem zdarzeń.
-
[B5 AJM] pompowtryski
Nie chcę być złośliwy ale może trzeba zmienić nie pompowtryski, ale auto. Kolego nikt Ci nic nie powie, bowiem przekazałeś "0" .informacji. Może więc trzeba udać się do ASO
-
[B5 ADR] Pekniety pasek rozrzadu,kto placi?
I o to właśnie chodzi. Czyli Opel :th: Aczkolwiek byłem przekonany, że ASO i autoryzacja producenta maja między sobą znak równości (=).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ufff Sorki, ale ja z dobrego serca. A tak właściwie to niech będzie zazdrosny Wyjdzie mu na zdrowie. Ale możesz go pocieszyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor! Tam na trasie jest od groma foto radarów, więc uważaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela! Wiesz, że lubię Ciebie. Jesteś ozdobą spotów :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela Czy wątpisz w moje umiejętności i możliwości decayed
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor! Dzięki, jutro na spota przyjeżdżam z ochroną osobistą :polew: [br]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Slaweg! Jak ja znam to spoko. Jest :th: Jak byłbym młodszy i wolny to bym jej nie odpuścił ....................................................................... i wymienił żarówkę :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podglądałem jak robi to Motorek. No wiesz Ty młoda, on młody więc trzeba podpatrzeć :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To i może u mnie wymienisz :polew: Moja jest do dyspozycji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie, że bym chciał. Ale jak chciałem wymienić Ci żarówkę to wolałaś młodszego (patrz- Motor). Ale stare wino jest lepsze od młodszego :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i Angeli nigdy nie odmawia. Ona to ma fart :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brak Motorka na spocikach - niestety . Czasem Tosik okaże dobre serce