Treść opublikowana przez lexpar
-
[ALL] Wymiana wyświetlacza w RNS-E
To przykre
-
Spotkania na drodze
17.04.2009 godz 16.30 widziałem B5 NNI ***** granatowe z naklejką klubową na świetnym rondzie w Nidzicy. Tak mi kierownik śmignął, że mu nawet mrugnąć nie zdążyłem, pomimo tego, że leciałem BMW. Co on miał pod maską :polew: Ale rondko jest zaj...ste. Ten kto je wymyślił powinien nagrodę Nobla dostać :nabijasie: Ale pozdrawiam kolegę
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
Mapa z 2009 jest zdecydowanie lepsza. Posiada więcej informacji takich jak miejscowości, bankomaty itp. Podejrzewam, że mapy z 2010 będą jeszcze lepsze.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Szukałem instrukcji (bo nawet nie wiedziałem jakie są w niuni żarówki :laghing2:) i w googlach było AKP i jestem
-
Spotkania na drodze
No nie koledzy, tak być nie może. Pozdrawiamy i cieszymy się, że ktoś nas widział. A tu okazuje się, że to "lepsza połowa" , brat, siostra,kochanek, kochanka, teściowa , itd. Mnie nikt nie widzi i dlatego od dziś wysyłam teściową. Może ktoś zobaczy moją
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
No to wam zazdroszczę, że niestety nie mogłem pojechać do Bukowiny.
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Spoko! Niech młodzi się wyszaleją, ale przyjdzie pora, że my im pokażemy miejsce w szyku [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 21:28:15_________________________________________________Gdybym nie musiał jechać jutro do Austrii na 3 dni to też bym zawitał do Bukowiny. Ale niestety :wallbash:
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
No cóż Poziu nie jest w moim typie. ODPADA [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 21:19:32_________________________________________________To jeszcze bardziej żałuję :wallbash: Nike21 pewnie nauczyłby mnie jak pić i trzeźwieć :nabijasie: Bo ja stary i jak się upiję to trzyma mnie prawie tydzień. A ten młody człowiek upija się w ciągu dnia dwa razy i trzeźwieje dwa razy. Jak On to robi :nabijasie:
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Czarna rozpacz mnie ogarnia, że mnie tam nie ma . Jestem przekonany, że zabawa będzie przednia
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Chyba się zapłaczę , że nie zobaczę silnej grupy pod wezwaniem. Na piętrze ELYTA W 32A w silnym składzie " Musashi + Alvaro + Norbi ". Hmmm.... co z tego wyjdzie :mysli: Norbi tylko nie daj plamy. A tak na marginesie, to żeby znowu nie zginęła Wam piłka od siatki :nabijasie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian Przyjedź na spota to pogadamy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał, nie potrzebujesz pomocy ???[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:31:57_________________________________________________Ale trza go jeszcze troszkę podszlifować- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy !!! Adam vel Adaho sobie grabi. Nie uważa na BMW na przejściu dla pieszych:polew: Trochę mi go szkoda bo dobry kolega z niego[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:29:56_________________________________________________Eeee.... to ja nie piszę się do tego Towarzystwa :laghing2: :laghing2: :laghing2:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko! Piotr jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamie! Przeca wiesz, że ja stary ślepy ni i niech Ci będzie kulawy. W tym zakresie to ja beton(ale tylko w tym)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem, że Boberek. On jest nie zastąpiony, ale trchę mi głupio.. Ale Michał jak z Twoja turbawką?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś na spocie pomoże wymienić mi manetkę od kierunków? Nie mam niezbędnych narzędzi i wiedzy w tym temacie.- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pytanko do "organizatora" Chcę pojechać w pojedynkę, ale nie wiem czy w nowej firmie będę mógł sobie pozwolić ( nie mam urlopu). Będę wiedział na tydzień przed wyjazdem. Więc jeżeli znalazłoby się miejsce (ewentualnie) to ja chętnie się piszę, ale.......... Nie lubię panów, więc pokój z kolegą odpada. Najchętniej pojedynka, ewentualnie dwójka z blondynką, brunetką (obiema na raz) obie z pięknymi oczami. Koledzy, bardzo proszę - bez żadnych pod tekstów :laghing2: :laghing2: :laghing2: Ja jako najstarszy klubowicz oficjalnie już nie mogę :polew: . Tak więc dziewczyny są bezpieczne od :sex: :laghing2: :laghing2: :laghing2: No ewentualnie zobaczymy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Zapraszamy na spoty w każdy wtorek- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na co tygodniowe spoty. Warto- skradzione kombi z chrzanowa
Oniak ma rację.- Dobrzy chiptunerzy
W związku z licznymi pytaniami do mnie na forum dotyczącym zawirusowania niniu. OŚWIADCZAM: Rogal jest fantastyczny. Jego robota to ideał. Jeżdżę po chipie 2 lata i jest Już parę razy wypisywałem się w tym temacie i potwierdzam wcześniejsze informacje. Warto podjechać do Witka. Niunię wypieści, że jest trudna do rozpoznania. GENERALNIE, jeżeli miałbym zrobić to samo jeszcze raz to tylko u Witka. Witek :notworthy: :hi:- gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
He,he,he Jak to dobrze, że dzisiaj mamy dzień ochrony nad dziećmi :nabijasie:- gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
Yelo, czy coś piłeś do mnie Może Ty mnie tylko widzisz w charakterze kierownika - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.