Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. Mam podobne problemy, ale z tego co wiem to trzeba zwrócić uwagę na temperaturę zewnętrzną. Jak jest zimno ta tak może być. A najlepiej to trzeba podłączyć sie pod VAG-a i sprawdzić co sie dzieje.
  2. Wymieniaj rozrząd i nie sugeruj sie opiniami mechaników - są różni. Założysz dobry rozrząd i masz spokój na długi okres czasu. Dlatego w tym przypadku nie warto oszczędzać.
  3. Na bank termostat
  4. Flyer!!! Wiedziałem, że nie dasz plamy i godnie będziesz reprezentował nasz Klub. Pewnie kierownik mocno był zdziwiony :polew:
  5. Witaj w gronie szczęśliwców :>
  6. Oj chyba nasz Lukaszr sie mocno zirytował. O to tak niespotykanie spokojny człowiek
  7. lexpar odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hugo!!! Myślę, że szkoda Twojego czasu. Każdy kto chce przynależeć do Klubu powinien z urzędu być wpisany na listę Assistance.
  8. No Agela, Albo masz lekki bucik, albo coś Ci szwankuje. Do Kielc 3 godziny, chyba, że ze Szczecina :polew: to zrozumiem
  9. Witaj! Należąc do klubu możesz wielu dobrych rzeczy się nauczyć.
  10. Panowie francuz zawsze będzie francuzem i nigdy nie dorówna niemcowi. Miałem kiedyś okazję jeździć francuzami po "pięknych i równych " warszawskich ulicach. Niestety zawieszenia siadało w błyskawicznym tempie.
  11. Witaj! Jak na 12-to letnie to przebieg 158 tkm jest chyba wzięty z sufitu. Ha, ha wszyscy handlarze piszą, że samochód jest bezwypadkowy, ale ja bym im nie wierzył. Najlepiej sprawdzić osobiście w towarzystwie fachowca.
  12. Dzisiaj zatankowałem i zalałem tego STP-a. Miałem głęboką rezerwę i zauważyłem, że silnik zaczął inaczej pracować. Nie wiem może to tylko jakaś sugestia. Ale jadę w trasę (400 km) to akurat na wtorkowym spociku sprawdzę jaki wlanie tego towaru przyniosło skutek.
  13. Posłuchaj pre_pl. On wie co mówi. A tak na marginesie to podłącz się do VGA, sprawdź i wtedy ewentualnie można dyskutować.
  14. Dlatego to mnie cieszy. Ale na wszelki wypadek za radą Łukaszr kupiłem preparat do czyszczenia wtrysków. Powiedział, że nie zaszkodzi go użyć.
  15. No Murzyn miał podobne objawy i sprawa mu się rypła
  16. Oj Angela, tylko w tej czerwonej walizeczce nie będzia miał miejsca na żaróweczki
  17. Lepiej faktycznie dajmy mu spokój, bo nastepnym razem nie będzie miał swojej cudownej walizeczki
  18. W takich cudeńkach to do restauracji się chodzi
  19. Zapytajmy Motora toć to on sie męczy na każdym spocie
  20. No właśnie w Promce będą potrzebne ciepłe kapoty i Motorkowi będą ręce grabiały przy robocie
  21. Tak będzie chyba najlepiej.[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 08:22 _________________________________________________Teraz to już sam nic nie wiem . Po diagnostyce na spocie niuni autko chyba się mocno wystraszyło i przestało kopcić.
  22. Ale był tydzień temu [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 23:17 _________________________________________________
  23. Jasne, bo jak wpadnie i alimenty będzie musiał płacić, to całą winę zwali na nas :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.