Treść opublikowana przez lexpar
-
[B5 AHU] Mam dwumasa czy nie
No to smutek. Zostaje mi albo zbierać kasę, albo
-
[B5 AHU] Mam dwumasa czy nie
Dołączam sie do tematu. Czy B6 AVB 2001/2002 ma dwumasa ( oby nie)?
-
[A6 AVG] Sprzeglo problem
Sprzęgło na bank do roboty.
-
Spotkania na drodze
7.09. widziałem przed Płońskiem na 7 A4 B6 sedan (jasny kolor). Godz. kole 19.00 i jak dobrze pamiętam było na Olsztyńskich tablicach z naszymi ramkami. Dałem plamę, nie mrugnąłem mu awaryjnymi. Ale obiecuje, że następnym razem się poprawię.
-
Znowu zawiodłem się na ludziach. Umiesz liczyć, licz na siebie...
Jest to wkurzające. Ale zawsze możesz sobie powiedzieć, że nie ma tego złego co by na dobre wyszło. Trafi Ci się jeszcze lepsza okazja, więc nie żałuj i staraj sie szybko o tym zapomnieć
-
Czas się pożegnać na jakiś czas.
Wszystko będzie OK! Czasem trzeba spaść na samo dno żeby było sie od czego odbić.
-
[B6 AVB] Zużycie oleju
Niestety we wcześniej poruszanych tematach nie znalazłem wyczerpującej (temat łatwo zamknąć) informacji. Jaka jest norma zużycia oleju. Ale zaznaczam przy silnikach z PD. Są różne opinie na ten temat, ale wole uzyskać informację od klubowiczów.
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
To dużo zależy od temperatury zewnętrznej. U mnie raz grzeje się szybciej, a raz wolniej. Najważniejsze, że dochodzi do 90 st. Owszem, jak chcesz mieć tą temperaturę wcześniej, to dawaj mu w buta, ale czy o to chodzi? Myślę, że nie. Ma mieć w czasie jazdy 90 stopni i już. A czy będziesz potrzebował 5, 10 czy 15 minut to jest nieistotne.
-
[ALL B5] Jak dziala system samopoziomawania lamp w b5???
Czujniki samopoziomujące umieszczane są po przekątnej auta. Domyślam się, że dotyczy to zmiany światełek. Więc, musisz wiedzieć, że do tego są niezbędne spryskiwacze reflektorów. Jak tego nie masz to masz poważny problem. Wymieniasz żarówki.zderzak. itd. Interes nie wart zainwestowania. Sam sie do tego przymierzałem i niestety zrezygnowałem. Przede wszystkim za duży wsad finansowy. Pomyśl.
-
[B5 AFN] Tchniecie mocy 'by Rogalotti' :)
Gratki :oklaski:
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
Warto, warto i jeszcze raz warto. Auto pali mniej i jest zdecydowanie bezpieczniejsze. Z silnikiem i napędem nic się nie dzieje.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Uff!!! Bardzo żałuję, że mnie tam nie było. Byłem z drugiej strony jeziora i słyszałem jak się bawicie, dlatego jest mi smutno. Obiecuję, następnym, razem się poprawie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Poszaleć audi po jeziorze :)
MorgothV8 Jak zapadniesz sie pod lód to włączysz peryskop :polew: I na bank, wszystko będzie OK!
-
[ALL B6] Problem z CD w Concert II od 9 ścieżki
Potwierdzam opinię Mad_MAX-a To jest albo uszkodzony, brudny lub rozkalibrowany laser. Trzeba radyjko oddać w ręce fachowca.
-
[B6 AVB] Auto po chipie
Uff!!! Muszę się pochwalić. 24.08.2007 leciałem jak zwykle na działkę na Mazury (niestety nie do Kłobuka ). Jeżdżę spoko, więc pozwalam się wyprzedzać. Wyprzedziło mnie Volvo S80 diesel 2.5. Tak się złożyło, że jechałem za nim jakiś czas. I w końcu wkurzyła mnie jego jazda (jechał jak dupek i zostawiał za sobą zasłonę dymną ) dlatego postanowiłem go wyprzedzić. Jak ma smrodzić to nie mnie Dojechaliśmy do jakiegoś powolniaka. On pierwszy ja za nim. Kierownik volvo daje w buta ja za nim i widzę, że jest lichy. Ale wyprzedziliśmy to autko. Pan z volvo zjechał na prawa stronę no to pomyślałem, że trzeba go wyprzedzić i dałem w buta (Witku wielkie dzięki ). Pan kierownik volvo był ambitny nie chciał się dać wyprzedzić. Dawał taką chmurę, że musiałem włączyć radar :polew: aby widzieć co się dzieje na drodze. I co, bzyknąłem go migusiem. Ja tylko 1,9 TDI on 2.5. i nawet nie dałem mu smrodu powąchać z mojego wydechu. nie zasługiwał na to. Myślał, że takie :a4fan:1,9 to bzyknie jak chce. Ale największą satysfakcję miałem, kiedy widziałem jego gębę w czasie wyprzedzania. Tego nie da sie opisać.
-
[B6 AVF] dymienie przy szybkim ruszaniu
Rogal tez mówi, że musi dymić i jest to dobry objaw. Ale oczywiście dymi jak tylko dajesz w buta i to krótko. A kto jak kto, Rogal to fachowiec [br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 08:13 _________________________________________________
-
[B6 AVB] Śmierdzi z nawiewu
No cóż. muszę niestety odgrzybić i wtedy zobaczymy.
-
[B6] Demontaż boczka
Może ktoś zrobi zdjęcia?
-
[B6 AVB] Auto po chipie
adadur Czy to jest na temat, hmm??[br]Dopisany: 24 Sierpień 2007, 09:48 _________________________________________________Chcesz gadać to masz PW. Ale nie zaśmiecaj tematu.
-
[B6 AVB] Śmierdzi z nawiewu
Ok! Spróbuje wyjąć filterek i zobaczę jak będzie. Ale zapach jest mokrej, zatęchłej szmaty brr
-
[B6 AVB] Śmierdzi z nawiewu
Filterek jest wymieniony
-
[B6 AVB] Śmierdzi z nawiewu
Wielokrotnie czytałem na ten temat, ale mam problem (nie znalazłem podobnego tematu na forum). Wymieniłem filtry (wszystkie) i jak włączam nawiew bez klimy to zajeżdża mi smrodek śmierdzącej mokrej szmaty. Natomiast przy włączonej klimie nie ma takiego objawu nadmuch powietrza OK!, beż zapachu. Zaznaczam, że tego śmierdziela czuć tylko przy rozruchu nawiewu.
-
klimatyzacja zabiera silnikowi moc
Tak to jest przy każdym aucie. Coś tą sprężarkę musi napędzać. Jeżeli masz dobry silniczek , dobry moment i dobrą moc to nie odczujesz tak wyraźnie włączenie klimy. W innym przypadku zawsze poczujesz zmniejszenie prędkości lub brak mocy.
-
gradobicie
Miałeś pecha :(