Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

estor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pewnie dla tego że jeżdzę mało , mało tras itp
  2. Witam mam a6 2.0tdi przebieg 177K , jeżdżę po mieście i co 200km średnio mam wypalanie dpf tzn widzę to po zwiększonych obrotach i wtedy specjalnie jeżdżę i trzymam obroty zawsze wypalam do końca nie gasze mam nadzije ze każdy tak mądrze jeździ
  3. no nic trzeba będzie czeście przelecieć się w trasę
  4. czyli zawracam sobie głowe tym co chodzi dobrze
  5. nie ma kontrolki bo zgasła a wypalanie następują same co 200-300km , widzę to po wyższych obrotach.
  6. nie normalnie sie wypala , poziom sadzy stały jest a poziom zanieczyszczeń jak dojdzie do 40-45% to załącz sie wypalanie poprzez zwiększoną dawkę na wtryskach itp tyle ze to jest co 200-250 km
  7. przepraszam WLKP okolice Poznania . np ta firma podała cene 799 Profesjonalny chiptuning oraz hamownia
  8. na wycięcie mam ofertę za 799 i 1299 zł duża rozpiętość i nie wiem czy tańsza jest gorsza czy po prostu przy drugiej wiecej zarabiają. firmy tuningowe z poznania nawet znane . to już wole zostawić to jak jest bo to nie problem tylko moje wymysły
  9. czy jest ktoś kto ma wiedzę i doświadczenie czy czyszczenie takowe jest możliwe i skuteczne?
  10. przez to sie pytam w sumie to zakładam jazdę autem 1-1,5 rok pytanie czy takie czyszczenie cos daje i ktoś ma o tym wiedze czy to doraźne czy starcza na dłuższy czaS
  11. witam, jako ze jeźdze tylko po mieście dopadł mnie problem dpf. a6 2.0 tdi przeb. 168K 2007/2008 drugi raz w przeciągu 2,5 miesiąca pokazał mi sie dpf do wypalania. zapalił sie przy 20,5 % zapełnienie . czy możliwe ze mechanik przy pomocy chemii jest wstanie to wypalić wyczyścić,
  12. czyli tym mobiliem czy castrolem jak mam do kupienia u dystrybutora mogę spokojnie zalać pytam bo ostanio za motula płaciłem 200 zł wiec te tanie mi sie wydały
  13. [/color]maja normy ale nie widze ich w pierwszym poście sa gorsze ? który z tych bedzie najodpowiedniejszy ? http://allegro.pl/castrol-edge-5w30-4l-vw-504-00-507-00-dystry-p-n-i2283128924.html czy mobil gps http://allegro.pl/olej-mobil-1-esp-formula-5w30-4l-poznan-fv-i2297956492.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.