Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

estor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez estor

  1. pewnie dla tego że jeżdzę mało , mało tras itp
  2. Witam mam a6 2.0tdi przebieg 177K , jeżdżę po mieście i co 200km średnio mam wypalanie dpf tzn widzę to po zwiększonych obrotach i wtedy specjalnie jeżdżę i trzymam obroty zawsze wypalam do końca nie gasze mam nadzije ze każdy tak mądrze jeździ
  3. no nic trzeba będzie czeście przelecieć się w trasę
  4. czyli zawracam sobie głowe tym co chodzi dobrze
  5. nie ma kontrolki bo zgasła a wypalanie następują same co 200-300km , widzę to po wyższych obrotach.
  6. nie normalnie sie wypala , poziom sadzy stały jest a poziom zanieczyszczeń jak dojdzie do 40-45% to załącz sie wypalanie poprzez zwiększoną dawkę na wtryskach itp tyle ze to jest co 200-250 km
  7. przepraszam WLKP okolice Poznania . np ta firma podała cene 799 Profesjonalny chiptuning oraz hamownia
  8. na wycięcie mam ofertę za 799 i 1299 zł duża rozpiętość i nie wiem czy tańsza jest gorsza czy po prostu przy drugiej wiecej zarabiają. firmy tuningowe z poznania nawet znane . to już wole zostawić to jak jest bo to nie problem tylko moje wymysły
  9. czy jest ktoś kto ma wiedzę i doświadczenie czy czyszczenie takowe jest możliwe i skuteczne?
  10. przez to sie pytam w sumie to zakładam jazdę autem 1-1,5 rok pytanie czy takie czyszczenie cos daje i ktoś ma o tym wiedze czy to doraźne czy starcza na dłuższy czaS
  11. witam, jako ze jeźdze tylko po mieście dopadł mnie problem dpf. a6 2.0 tdi przeb. 168K 2007/2008 drugi raz w przeciągu 2,5 miesiąca pokazał mi sie dpf do wypalania. zapalił sie przy 20,5 % zapełnienie . czy możliwe ze mechanik przy pomocy chemii jest wstanie to wypalić wyczyścić,
  12. czyli tym mobiliem czy castrolem jak mam do kupienia u dystrybutora mogę spokojnie zalać pytam bo ostanio za motula płaciłem 200 zł wiec te tanie mi sie wydały
  13. [/color]maja normy ale nie widze ich w pierwszym poście sa gorsze ? który z tych bedzie najodpowiedniejszy ? http://allegro.pl/castrol-edge-5w30-4l-vw-504-00-507-00-dystry-p-n-i2283128924.html czy mobil gps http://allegro.pl/olej-mobil-1-esp-formula-5w30-4l-poznan-fv-i2297956492.html
  14. WITAM, audi a6 08 2.0 tdi pd , ze względu na dpf powiększym i sie stan oleju i juz wole wymienić . przejechałem 5tys od wymiany motula czy oleje poniżej mogą być bo nie ma ich w opisie na 1 stronie przebieg auta 170K . http://allegro.pl/castrol-edge-5w30-4l-vw-504-00-507-00-dystry-p-n-i2283128924.html http://allegro.pl/olej-shell-helix-ultra-5w30-4l-dpf-poznan-promocja-i2323106713.html oraz gps http://allegro.pl/olej-mobil-1-esp-formula-5w30-4l-poznan-fv-i2297956492.html
  15. pytanie czy czyszczenie mechanicznie za 350 zł jest dużo lepsze bo z 20 razy droższe od stp. czy opłaca sie wydać na to kasę czy zalewać np co 5k stp , może jakiś mechanik się wypowie . Bo ja lubie dbać o auto ale nie bardzo wydawać w ciemno. Stp dziś zalałem i nawet jak nic nie pomoże to wydatek 20 zł mnie nie zbawi. ktoś wspomniał jak pisałem o poszarpywaniu na 1-2 miedzy 1,8-2 obr zeby sprawdzić egr czy on nadeje sie do czyszczenia czy do wymiany i jak go sprawdzić ?
  16. temat ma 2 lata po tym czasie jaki środek na dziś polecacie mam a6 2.0 tdi z 2008 r 164tys km , czasem na 1-2 biegu poszarpuje miedzy 1,8-2 tys obrotów ale nie ma reguły kilka razy na tydzień się zdarzy . Mechanik własnie zaproponował mi profilaktycznie czyszczenie ukłądu i wtrysków mówi ze specjalną maszynę koszt 350 zł . macie w tym temacie jakieś zdanie ? jeśli nie to to czym zalać motul DIESEL SYSTEM CLEAN a jeśli Stp to który ? Chyba ze polecacie jeszcze coś innego ?
  17. witam, a w poznaniu lub okolicy ktoś to robił i może doświadczonego mechanika polecić ?
  18. czyli w przypadku chromu nie da sie tak spolerować jak przy elementach malowanych
  19. Witam jak w temacie mam chromowane listwy wykończeniowe na jednej idąc na drzwiach kierowcy na końcu mam ją porysowaną , a że jestem zby dużym estetą przeszkadza mi to , czy takiej ryski można spolerować , jeśli tak to czym >? a jeśli nie to pozostaje mi tylko kupno nowej ?
  20. hmm a płyn od wysprzeglika nie ma ujścia wyżej jak wycieknie , nie może być raczej ze względów bezpieczeństwa tak by poprzez wysprzeglik uciekł płyn z hamulców. tak mi sie zdaje ze ujście do hamulców jest poniżej wiec pływ do wysprzęglika sie skończy ale do hamulca nadal będzie jesli źle wiem poprawcie mnie
  21. tez tka myślę z tym zgaszeniem, no przewód był widocznie obcieknięty. nie na tyle by były widoncze ślady w garażu. poczekam 2 tygodnie i sprawdzę jak będzie wyglądać turbina po tym okresie. mam tak samo problem z wysprzeglikiem puściła uszczelka, serwis nie moze jej załatwic, nie ma takowych, wąż sam nie ma uszczelki wiec mam kupić komplet. jedyne wyjście jaki mi proponują to wymiana wysprzeglika z przewodem koszt 500 zł na razie nie ma takie ubytku nie dochodzi do zapowietrzenia a dolewam raz za 3-4 tygodnie płynu hamulcowego. czy wg was moge tak spokojnie jeździć ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.