Treść opublikowana przez lexpar
-
Dobrzy chiptunerzy
Jadę jutro 25.07.2007 do Rogala, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2007, 08:17 _________________________________________________Nie chcę sie powtarzać po innych, ale muszę i chcę. Jeżeli ktoś chce zmodyfikować autko to tylko u Rogallotiego. To jest fachowiec ( pomimo młodego wieku). Takiego to trzeba ze świeczką szukać. Teoretycznie ze 100KM zrobił 155KM. Autko nie dymi, jest baaaardzo elastyczne no i oczywiście jak trzeba depnąć, to jest czym. Naprawdę rewelka. Warto przejechać kilkaset kilosów aby autko dostało sie w jego ręce. Gorąco polecam. Ale uprzedzam Witek Rogalloti jest człowiekiem mocno zajętym, dlatego jak ktoś chce sie z nim umówić , to niech wcześniej sie z nim skontaktuje.
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Też miałem problem z olejem. Kupiłem auto i nie wiedziałem czym jest zalany silnik. Mówią Castrol, Mobil1 i sam nie wiedziałem co. Ale do dnia dzisiejszego. Byłem na zawirusowaniu autka i Rogalloti namawiał mnie, że najlepszy dla mnie to Motul. Pełny syntetyk robiony we Francji dla silników z PD. I tak zrobię. Żadnego innego nie zaleję. Ponadto powiedział mi, żeby absolutnie nie lać tego lepszego paliwa (a takie lałem na BP) bo wypala uszczelki. A wierz mi to jest super fachowiec i zna się na silnikach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka! :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Ale czy nie pali za dużo paliwka?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Zrobiłeś dobry zakup.
-
[B6 AVB] Auto po chipie
Byłem umówiony 25.07.2007, ale niestety musiałem wyjechać i nie zdążyłbym dojechać na czas dlatego zadzwoniłem i przełożyłem spotkanie :drool:na następny dzień na godz 11.oo. Następnego dnia o umówionej godzinie zaczynamy robotę. Trwało to 2,5 godziny ze wszystkimi procedurami. Sprawdzenia stanu silnika, 2 X hamownia, wgranie nowego wirusa, następnie starego programu (bez wirusa) i porównanie jazdy przy dwóch programach. Podaje wyniki jego roboty na wykresie. Nawet nie wyobrażałem sobie, że to jest taka różnica. Gorące podziękowania Sprinterowi za organizację czipowania, kontakt i pomoc. Sprinter jestem Twoim dłużnikiem Pozdrawiam A teraz będę bzykał Fordziki, Opelki i inne chłamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Za zakup auta :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! zdecydowanie lepsza od BMW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5.3
-
Historia naszych nicków
U mnie jak u większości, przy zakładaniu skrzynki wszystkie nicki były zajęte, (a, że skończyłem prawo to wymyśliłem lex-prawo, par-paragraf i tak wyszedł lexpar.
-
[B5 AJM] czy to przegub??
Ja bym wymienił przegub przed wyjazdem. Jak Ci się sypnie to tylko płacz zostaje. Nie pojedziesz. Zobacz czy osłony na przegubach masz całe.
-
[B5 AJM] Zaklad CAR AUDIO na mazowszu zna ktos jakis dobry i tani?
Byłem na Chłodnej i też gorąco polecam. Nie drogo a rewelka.
-
CHIP TUNING
Mnie też się wydawało, że moja niunia to rakieta. Ale nie szukam nic na allegro. Pojadę do fachowca Rogalottiego i po jego roboie będę miał :>
-
[B5 AFN] Szukam dobrego mechanika w Warszawie
To i może ja bym sie podłączył?
-
[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?
Z zachowania autka to wynika, że jest ABS i ASR. Podałem to jako przykład. W zasadzie to interesuje mnie czy Audi podaje kody całego wyposażenia, czy też kieruje się jakąś zasadą. A tak na marginesie to już widziałem różne cuda w samochodach. Np.miał mieć poduszki kontrolka świeciła i następnie gasła, a poduszek nie było. Polak potrafi wszystko i często robi to w złym kierunku
-
[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?
Mozilla - kalkulator już przerabiałem. Ale Ty niestety słabo wczytałeś się w moje zapytanie. Ja nie pytałem się co oznacza dany kod, lecz zupełnie o co innego. Książki serwisowej niestety nie mam.
-
[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?
Mam pytanie. Odczytałem swoje kody (przy kole zapasowym) i u mnie nie ma kodu 1AC -system antypoślizgowy ABS. Natomiast przy uruchomianiu samochodu zapala mi się na liczniku kontrolka ABS i następnie po chwili gaśnie. Wiec nie wiem czy mam ABS, czy też nie. Zauważyłem, że u siebie kilka takich przypadków. Np. mam ESP wg kodów nie mam. Może naklejka jest z innego samochodu.
-
Problem czerwone światełko w prawych drzwiach nie świeci;/
A gdzie on jest umiejscowiony
-
podswietlenie zapalniczki
A jak wymienić?
-
[B6] Wymiana żarówki w schowku i drzwiach
Potrzebuje informacji jak wymienić żarówki w schowku oraz w drzwiach (z czerwonym kloszem). Nie znalazłem takiej informacji na forum. A przyznam boję się do tego dotknąć. 2 raz poprawiam temat, postaraj się i stosuj 2 punkt regulaminu :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Jestem za. Można przeprowadzić ankietę, kto jest za jakim identyfikatorem klubowicza.
-
Awaryjność A4 B6
Też jestem przerażony masą problemów z B6. Do tej pory jeździłem Passatami, Omegą i nic nie wymieniałem za wyjątkiem filtrów i oleju. Teraz przeglądając forum i widząc wielość problemów jestem trochę przerażony. Nawet boję się zatankować do pełna bo też mogą być problemy z zalaniem jakiegoś filtra. Ale samochodu i tak nie zmienię.