Treść opublikowana przez lexpar
-
Wybory 2007
Ja patrząc wstecz, nie do końca wierzę PSL-owi. Już kiedyś niestety zdradzili
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Lukaszr!!! Wiem i serdeczne dzięki za pomoc. Gadałem z Motorem i coś powalczymy. Ale na wstępie wleje płyn do czyszczenia wtrysków (zrobię parę km (400) i zobaczymy czy to pomoże. Ale przyznam się szczerze, że jesteście niezastąpieni - Ty i Motor. Wam :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hajper A byłeś na dole?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik Odpuść sobie. Załóż sobie ksenonki jak Ono i będzie :th:
-
Spotkania na drodze
T-żółw masz rację Ono teraz z tymi swoimi ksenonami wygląda faktycznie jak kosmita
-
[B5 ADR] Jaki akumulator
Malin2007 Zobacz pod tym adresem i będziesz wszystko wiedział http://www.varta-automotive.pl/index2.php?p=3&s=1&content=wyszukiwanie/searchApplication.html
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Dzięki Murzyn . Jutro muszę koniecznie to sprawdzić. Mnie się wydaje, że to w 99 % jest czarny dym.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Murzyn Nastraszyłeś mnie okrutnie, chyba nie usnę dzisiaj :drool:.[br]Dopisany: 16 Październik 2007, 00:03 _________________________________________________Jasne, że sprawdzę i to z samego rana.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Dobrze by to było A silnik nierówno pracuje do czasu lekkiego podniesienia obrotó. Dodam delikatnie i niewiele gazu i jest już :th:. Następnie mogę go zgasić i ponownie odpalić i silnik pracuje jak szwajcarski zegarek i dymi.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Flyer Chyba masz rację. Myślę, że jutro sprawdzę na spocie.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Murzyn Tak na zdrowy rozsądek to PD powinny być w porządku. Jak coś byłoby nie tak, to problemy byłyby cały czas, a to dzieje się tylko przy pierwszym odpaleniu.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Soft robił Rogal w lipcu i raczej nie podejrzewam, że to jest ta przyczyna. Skłaniam się raczej do świec nie wiem kiedy były wymieniane. [br]Dopisany: 15 Październik 2007, 23:30 _________________________________________________Po ciemaku trudno wyczuć, ale chyba czarny.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Autko mam od maja tego roku. Jeżeli to norma to kamień z serca mi spadł Dzięki :>
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Jasne, że sprawdzę, ale taka sytuacja ma miejsce tylko po nocy, przy pierwszym uruchomieniu silnika. Potem cały dzień aż do nocy jest :th: Silnik równiutko pracuje i nie dymi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr!!! Tylko nie mów, że toto jeździ bo i tak nie uwierzę. A tak szczerze, to jak sobie przypominam, że widziałem kiedyś taki wynalazek na składnicy złomu :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, a mazda to co to takiego . Może to telewizor?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok! A w którym miejscu, bo jeszcze tam nie byłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie jest spot?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dobrze, bo mam problem i liczę we wtorek na pomoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś na spociku we wtorek będzie miał VAG-a?
-
Stacje paliw 123
Więc pisałem - lać ekodiesel na Orlenie. dzieju-Lublin - wlej i sprawdź wtryski.
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
Szuder! Jeżeli masz skrupuły, to sobie daruj. Jeżeli nie, to pisz do skarbówki, że wykonał robotę i nie chciał Ci wydać paragonu. Ewentualnie poszukaj świadków, którzy zaświadczą, że robił Ci auto. Oni tylko czekają na takich dupków. A dla nich cienia litości.
-
Stacje paliw 123
Leję zawsze z Orlenu i na dodatek to tańsze. Fachowcy doradzili mi aby nie lać wynalazków. Dodatki w nich są szkodliwe dla silnika. Najważniejsze nie lać na małych, prywatnych stacjach.
-
[B6 AVB] Kopcenie przy rozruchu
Mam pytanie czy to jest normalny objaw. Po nocy, po uruchomieniu silnika jest duża chmura dymu, silnik trochę jest głośny. Silnikiem trochę trzęsie (do lekkiego przegazowania). Następne każde odpalanie jest :th:. Nie dymi, silniczek równiutko pracuje. Nie wiem co to może być za przyczyna - może świece. A tak na marginesie to po jakim przebiegu wymienia się świece żarowe.
-
Samochód uderzony przez Autobus MZA w Wawie
Do każdej kolizji stłuczki, czy nawet głupiego uszkodzenia mienia (w tym przypadku samochodu) policja ma obowiązek przyjechać. Po prostu spuścili cię. Wal skargę na policję, a samochód oddaj do naprawy bezgotówkowej ( tylko patrz co ci zakładają).