Jump to content
IGNORED

[B5 AJM] Zaklad CAR AUDIO na mazowszu zna ktos jakis dobry i tani?

Recommended Posts

Witam,

Zna ktos z was jakis solidny zaklad CAR AUDIO na mazowszu najlepiej na zachod od warszawy albo w samej warszawie lub jakis tani sklep ze sprzetem.

Z gory dziekuje za pomoc.

pozdrawiam.

Co do sprzetu to podpowiedz co by cię interesowało co ci tu ludzie doradzą. Odnośnie montażu jak masz smykałke i czas to sam dasz radę - w maju kablowałem auto i robiłem skrzynię więc mogę służyć radą.

galeria tonów

Co do sprzetu to podpowiedz co by cię interesowało co ci tu ludzie doradzą. Odnośnie montażu jak masz smykałke i czas to sam dasz radę - w maju kablowałem auto i robiłem skrzynię więc mogę służyć radą.

a mogl bym jakis kontakt do ciebie najlepiej nr gg. a cala instalacje jaka chcialem zalozyc to zalozylem juz nowy post kilka pozycji nizej jak by ktos mogl to by spojzal bym byl wdzieczny. :audi:

Nie używam komunikatorów ale w razie potrzeby możęsz mnie znaleśc na Skype - odszukaj wątek o Skype tam znajdziesz namiary (dostępny jestem tylko w godzinach pracy). Zawsze też jest PW.

Polecam Media Centrum w Warszawie, ul. Chłodna 35/37

Chłopaków polecił mi też ktoś z Klubu A4, montowali mi radio sony ze zmieniarką i subem. Szybko, sprawnie i niezbyt drogo. Polecam : )

Byłem na Chłodnej i też gorąco polecam. Nie drogo a rewelka.