Andrzej.

Reputacja

1. Andrzej.

Spocik Lubuski :)

http://moto.allegro.pl/item644204132_audi_a4_1_9tdi_110ps_skora_webasto_alu_duzy_komp.html czy ktos go widzial? Stoi w komisie w miedzyrzeczu na poznanskiej.
  2. Andrzej.

[B5 AFN] zanik mocy

Witajcie! Mam podobny problem - zapieczone kierowniczki w turbinie i w ziwazku z tym pytanko - czy jest mozliwosc wymiany tych kierowniczek na nowe ??Czy trzeba regenerowac? Czytalem tu ze mozna je przeczyscic i "rozruszac" - czy takie dzialanie jest skuteczne..?
  3. Witajcie, Mam fabrycznie wlozone w moje A4 '97 radio audi beta cc, chce je sobie zamienic na audi chorus. Mam tez wyswietlacz FIS gdzie u gory wyswietla sie nazwa stacji radiowej i czestotliwosc. I w zwiazkuz tym pytanie - czy po wymianie na chorus tez bedzie mi sie stacja na FIS'ie wyswietlala?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 15:42 _________________________________________________I jeszcze pyt - czy te radia i wtyczki z tylu sa takie same czy potrzebne beda jakies przerobki?
  4. Dzieki, mam jeszcze jedno pytanko - czy mozna to zrobic samemu - wyjac zegary? Bo mechanicy mowia ze trzeba rozbebeszac przod i ze to trwa ponad 2h i sporo kosztuje... Czy ktos z Was robil to samemu i czy sie da i .. jak sie za to zabrac...?
  5. Witajcie, Mam zegary z calym FIS'em w mojej A4 z '97. Gorna czesc obrotomierza nie jest podswietlona, myslalem ze padla zarowka ale ktos mi powiedzial ze zegary z pelnym FIS'em sa cale podswietlone diodami i ze tylko elektronik moze naprawic ich podswietlenie. Wiecie cos na ten temat, czy ktos z Was mial podobny problem? I gdzie w wawie moge to naprawic..?
  6. Witajcie! Przepalila mi sie zarowka podswietlajaca obrotomierz - poradzcie mi czy mozna ja zmienic samemu czy oddac auto do warsztatu. Jeszcze nigdy nie wyjmowalem zegarow i nie wiem jak to sie robi. Prosze o rade. Z gory dzieki!
  7. A gdzie Rogalotti ma swoj warsztat.. Czy to jest Mineralna 26? I czy jest czynny codziennie? Macie jakis telefon do niego?
  8. Witajcie! Duzo sie naczytalem tutaj o tym jak wazne jest wlasciwe zdiagnozowanie problemu z silnikiem, w moim przypadku jest to spadek mocy - od jakiegos czasu moje tdi po prostu slabiej ciagnie i przyczyn tego moze byc wiele...Wczesniej byla to wina zlej jakosci paliwa, zmienilem stacje i od razu byla roznica, teraz cos jest nie tak z mechanika. Mozecie mi polecic dobrego i niedrogiego mechanika w Warszawie lub okolicach z Vag'iem ktory rowniez skutecznie usuwa awarie.. ??? Wiele sie naczytalem o niewlasciwej diagnozie itd.. - nie chce po prostu bladzic.. Dzieki z gory za informacje!!
  9. Witajcie, wpadlem sie przywitac! Od pol roku jestem posiadaczem A4 Avant Tdi AFN '97 - na poczatku bylem szczesliwym posiadaczem, teraz juz tylko posiadaczem.. Mam nadzieje na wymiane cennych rad, jestem przekonany ze wiele sie od Was dowiem na temat mojej bryczki! Pozdrawiam! Andrzej