Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grek09

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Grek09 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam Zmieniłem olej i filtr oleju w moim audi A4 2.5tdi czyli V6. Producent podaje że w układ wchodzi 5,4 litra. Mechanik wlał mi 5 litrów i mam nadstan (tak wynika z bagnetu). Czy może mi to ktoś wyjaśnić? Pozdrawiam Grek
  2. Witam Posiadam w swoim aucie Audi concert z systemem Bose sound. Jest to A4 2,5tdi avant z 2001 roku i z przodu ma wbudowane głośniki 11,5cm, najprawdopodobniej ze wzmacniaczami. Głośniki charczą, szczególnie gdy jest zimno i wilgotno. Muszę je wymienić. Moje pytanie: Na jakie głośniki je wymienić? Dzwoniłem do Audi i oryginał Bose kosztuje 300zł za sztukę. Trochę drogo. Pozdrawiam Grek
  3. Pytanie, czy nowy pasek za 150zł nie jest gorszy od założonego oryginała z przebiegiem 60tys?I jak zachowuje się na starych rolkach?
  4. Przebieg auta jest autentyczny. Osobiście pojechałem do niemiec i auto kupiłem w salonie. Samochód miał jednego właściciela, była to firma, czyli wszystkie przeglądy w koszty. Rozrząd był więc wymieniny w Niemczech przy stanie licznika 108tys. Teraz stan licznika wynosi 165tys. Mechanik powiedział, że mogę jeździć do 200tys. ale wówczas będzie trzeba wymienić koła pasowe i że to tylko w serwisie i za duże pieniądze. Zaproponował mi wymianę samego paska i jeśli zajdzie potrzeba to rolek. Na forum czytałem, że należałoby wymienić wszystko i zgadzam się z tym. Problem jest taki, że nie mam 1500zł na części. Pytanie brzmi: Wymieniać sam pasek, czy pasek i rolki, czy wszystko (napad na bank), czy dać sobie spokój na jakieś 20tys. km. Przypominam, że termostat muszę wymienić. Pozdrawiam Grek
  5. Grek09 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam Dotychczas moje auto było serwisowane w systemie longlife. Przebieg auta 165tys. Rok produkcji 2001. Zalany olejem esso 0w-30. Moje pytanie: Czy wymienić olej na typu longlife, czy dać sobie z tym spokój? (okoliczne warsztaty zdecydowanie radzą dać sobie z tym spokój) Pozdrawiam Grek09
  6. Witam! Przebieg mojego auta 165tys. Rozrząd był wymieniany przy 108tys w Niemczech. Nawalił mi termostat i w celu wymiany udałem się do warsztatu. Tam dostałem informację, że należałoby zmienić również rozrząd ze względu na przebieg od ostatniej wymiany. Moje pytanie: Co ile kilometrów należy zmieniać rozrząd. Druge pytanie: Jakie części wtedy wymienić? P.S. Proszę polecić jakiś warsztat na pomorzu w okolicach Lęborka Pozdrawiam Grek
  7. Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam wszystkich. Grek09

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.