-
Stukanie na luzie
Dziękuję bardzo koledzy za pomoc. Wiem już przynajmniej gdzie szukać i czego się spodziewać. Jeszcze mam jedno pytanie. Co ile powinno się wymieniać rozrząd w AJM-ie?
-
Stukanie na luzie
Tylko jak to sprawdzić?
-
Stukanie na luzie
Niestety tego się obawiałem. Orientujecie się koledzy jakie to są koszta?
-
Stukanie na luzie
Witam, mam problem z moim AJM. Otóż wczoraj usłyszałem na postoju lekkie stukanie. Jak wcisnąłem sprzęgło to ucichło. Kiedy puszczam znowu zaczyna stukać. Stuki raz są mocniejsze, raz słabsze. Dzieje się to głównie jak chwilę pojeżdżę samochodem. Dodam, że gdy słychać te stuki i wcisnę delikatnie pedał sprzęgła to te stuki przenoszą się właśnie na pedał, czyli czuję lekkie pukanie na pedale. Co to może być drodzy koledzy? Pozdrawiam
-
Problem z wycieraczkami
Ok, postaram się to sprawdzić. Dziękuję za sugestię. Pozdrawiam Arek
-
Problem z wycieraczkami
Witam serdecznie, mam problem z wycieraczkami w mojej Audi A4 2000 r, 1.9 TDI AJM 116KM, Problem polega na tym, że kiedy włączę pojedyncze przetarcie szyb (dźwignia w dół) wycieraczki się załączają, kiedy jednak zjadą ponownie w dół słychać jakby przekaźnik stukał dwa razy i wycieraczki ponownie wycierają całą szybę. Zdarza się, że kilka razy tak zrobią zanim zatrzymają się na dole. Co to może być? Od czego zacząć poszukiwania przyczyny tej usterki? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Arek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Arek i jestem początkującym posiadaczem Audi A4. Jest to moje pierwsze Audi w kolekcji i jestem tym samochodem zachwycony. Zarejestrowałem się na forum abym mógł zasięgnąć jak najwięcej wiedzy od pozostałych członków oraz służyć własną pomocą jeśli dam radę. Pozdrawiam wszystkich Arek
axel689
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta