-
[B5 ADP] Przepustnica
witam planuje wymianę przepustnicy w mojej A4 B5 1,6 ADP rok 1995. czy może mi ktoś podać nr katalogowy części. dzięki.
-
[B5 ADP] Dziwny problem z rozruchem.
mam zwykłą instalację LPG ale na benzynie robi to samo!!
-
[B5 ADP] Dziwny problem z rozruchem.
witam serdecznie i proszę o pomoc. mianowicie..Auto jest zimne stało całą noc wsiadam odpalam bez żadnego problemu tak jak powinno być. Ale przejadę kilometr czy dwa i zgaszę silnik zanim się rozgrzeje do minimum 70 stopni to kolejna próba rozruchu jest sporym problemem,rozrusznik musi się sporo nakręcić żebym mógł odpalić. Gdy silnik się rozgrzeje nie ma problemów. co to może być? auto to A4 1,6 adp
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
dziękuję za pomoc. kupuję będzie ok.
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
jeszcze jedna mała wątpliwość. może to się wam wydać śmieszne pytanie ale czy zestaw na przód czy tył? ?
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
witam mam pytanie czy ten zestaw: http://www.allegro.pl/item784987476_vw_passat_b5_audi_a6_a4_kompl_tarcze_zaciski_kloc.html będzie pasował do mojej ślicznotki A4 B5 ADP 1,6 1995r.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie. od trzech dni jestem posiadaczem A4 b5 1,6 benz.
salavi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta