Witam
"Odziedziczyłem" Ten samochód po ojcu. Auto robiło za "woła" roboczego i wizualnie jak i wewnątrz można powiedzieć, że jest skatowane
Jednak mam zamiar przywrócić mu dawną werwe
Niestety jak dla mnie jest to wersja z automatyczną skrzynią biegów ale jakoś to przeboleje
Z jego zalet można wymienić:
Silnik w dobrym stanie
Auto na 100% nigdy nie bite.
Reszte zalet A4 avant sami znacie
To że nie bite można potwierdzić tym, że jest w mojej rodzinie juz od 5 lat a wcześniej było skradzione :)
Rozwijając
Gdy je odzyskano po kradzieży, z przebitymi numerami, i "grzebaną" stacyjka - bodajże w 2001 roku - stało sobie 4 lata na policyjnym parkingu, obijane, rysane, i butwiejące Mój ojciec wykupił je w 2004 lub 2005 za "śmieszne" jak na tamte czasy pieniądze z przeznaczeniem na auto dla mojej siostry, na prezent ślubny.
Zrobił niezbędne rzeczy które należało wymienić po 4 latach przestoju (chłodnica, łożyska, lampy itd..) i założył tanią instalacje LPG, która do dizś męczy silnik. Szwagier z siostrą pojeździli 2 lata i stwierdzili, że i tak mają auto służbowe wiec wystawili je na sprzedaż. Jako, że zainteresowanie było małe, mój ojciec odkupił je po raz drugi dla siebie . Jako, że ścigam się na motocyklach Audi robiło za naszego vana: Jeździły narzędzia, koła, opony oleje (które nie raz sie wylały) itd. Do tego jeżdząc po całej polsce ciagneła przeczepe z motocyklem . Teraz ojciec wkońcu chciałby cos innego ale za Audi w tym stanie i z tym silnikiem raczej dużo nie dostaniemy wiec postanowiłem wziąć je dla siebie, sprzedać swojego starego civica i za pieniądze z sprzedaży "zrobić" to A4.
I to już koniec ten wzruszającej histori xD
Moje postanowienie nie jest jeszcze na 100% pewne ponieważ nie wiem czy około 10 tys zł starczy mi na to co chciałbym zrobić czyli:
Lakierowanie całego nadwozia
Opony + Felgi
Wydech przelotowy i może dolot
Kupno, wszystkich brakujących listew, emblematów i uszczelek.
Do tego oczywiście, próba odratowania wnętrza, może halogeny a'la Rs4.
Teraz fotki
Wyposażenie auta:
2x Air Bag
automat + tiptronic
Climatronic
el. szyby
Co myślicie na ten temat? Opłaca się w to pakować? I z typowego "Hondziarza" stać się fanem audi? Czy z takim budżetem warto zaczynać?
Jakie koszty wydechu?
Pozdrawiam wszystkich!
Ice