Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hyden

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cy3rek obserwuje zawartość hyden
  2. Witam prosze o analize logów mojego samochodu, turbo po regeneracji Dynamiczne Grupy: 000,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM statyczne Grupy: 003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  3. tak musi się wypalic ale juz zrobiłem 150 km a dymi tak samo mocno jak dymił, jeszcze jak sprawdzam rure wydechowa to jest mokra z oleju a tylna klapa cała zapryskana olejem to chyba nie jest normalne
  4. Mam jeszcze jeden pomysł, wyjąć turbo jeszcze raz i sprawdzic jak wygląda kolektor wydechowy czy jest tam olej bo jeśli nie to została tylko turbawka bo co innego ? Jeszcze jakby mi ktoś powiedział jak sprawdzić odme i czy to moze byc przyczyna
  5. czy jesli turbo przepuszcza olej to powinno stracic moc czy moze byc OK ?
  6. Witam mam problem z moim samochodem, po czyszczeniu turbo samochód nagle kopci na biało nie da się jeździć taka flama dymu za samochodem. Po wstępnych diagnozach dostałem info ze turbo puszcza olej a ten spala się w wydechu, wiec oddałem turbo do regeneracji wymienili uszczelniacze wirnik idp. Po załozeniu zregenerowanej turbawki problem pozostał, dalej kopci tak samo, wydech cały w oleju nawet widać jak kapie z rury wydechowej olej. Moje pytanie czy turbo jest źle zregenerowane czy moze cos innego ? dodam ze od strony zimnej rura która leci do IC nie ma w niej oleju tylko strona gorąca. Przed włożeniem nowej turbawki wszystkie doloty, wyloty rury wyczyszczone włącznie z IC. Sprawdzałem tez spływ oleju z turbo wszytko jest drożne chyba ze cos dalej w bloku tam gdzie wchodzi spływ się zapchało. prosze o pomoc dodam jeszcze ze turbo działa normalnie moc jest auto wstaje ładnie
  7. Witam ostatnio dziwne rzeczy dzieja sie z moim samochodem, turbo późno wstaje, przeładowywuje bład 17965 P1557 462D Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie węża prosze o logi do oceny wydaje mi sie ze przepływka ale zmieniałem na 2 inne i róznicy nie było. Widac ze sztanga turbiny wogule nie pracuje a po dynamicznej jeździe powtórzyłem logi i sztanga sie rozruszała. statyczne Grupy: 003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023,018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS po dynamicznej jeździe Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne Grupy:003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  8. powiedz mi czy wlozenie przepływki z ASZ powinna dac poprawe bo narazie nie moge zalatwic z ATD
  9. ustawilem synchronizacje nie jest idealnie ale chyba moze byc? dodatkowo wyczyscilem przeplywomierz ale szału nie ma sprubuje podmienic jeszcze na inny.Choc musze przyznac ze czuć roznice autko zbiera sie wczesniej to przez ta synchro czy lmm ? Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  10. a da rade ogarnać to bez korekty ? bo program zrobiono 400 km ode mnie i troche ciezko a u innych tunerow to raczej nowy program, chodzi mi zeby turbo szybciej wstawało
  11. WITAM prosze o ocene logów ibiza ATD, + chip, po wymianie turbo na ARL i wydech 2.5 cala,wywalony egr bez korekty programu, turbo bardzo pozno wstaje teraz jest pytanie czy zle jest ustawiona sztanga i cos nią regulować czy potrzebna jest korekta programu, auto nie wpada w tryb awaryjny BS Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  12. czy kat wtrysku ma wpływ na spalanie ? bo na postoju wskazuje 1.2 L
  13. Witam prosze o ocene logów AGR BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamic Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Static Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  14. Witam jestem Damian mieszkam na slasku dokladnie Piekary Śląskie.Co prawda nie mam a4 bo jeżdze a3 1.9 tdi ASZ 131 ps ale wasze forum jest bardzo rozbudowane i postanowilem sie zarejestrowac pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.