Treść opublikowana przez luk2525
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
a
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
b
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
a
-
Spocik w Wieluniu
Tak więc jak dobrze pójdzie to kilka samochodów może uda się uzbierać ))
-
Spocik w Wieluniu
To kiedy się widzimy jak za starych dobrych czasów???
-
Spocik w Wieluniu
ja też się piszę ) tak więc jest nas już 3
-
Spocik w Wieluniu
żyjemy ) tylko tu taka cisza.....
-
Spocik w Wieluniu
Tylko musiałoby nas być wiecej jak za starych dobrych czasów ))
-
Spocik w Wieluniu
Powiem ci, że stara bieda i całe szczescie że nowej nie widac )) w sumie to już dawno nikt z ekipy wieluńskiej nie był za spotem - może warto byłoby przeprowadzić jakąs reaktywację
-
Spocik w Wieluniu
Jest tutaj jeszcze ktoś??????
-
Spocik w Wieluniu
co tu taka cisza???
- Spocik w Wieluniu
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
ja byłby za ))) tylko o ktorej??
-
Spocik w Wieluniu
A może mały spontan i dziś na 16 hehe, pewnie wiele osób nie pojawiłoby się
-
Spocik w Wieluniu
Wiadomo kiedy można liczyć na jakiegoś spota????
-
Spocik w Wieluniu
Na letnie może być za wcześnie bo coś zima się przeciąga, ale w sumie to nie wiadomo nic o dacie spotkania....
-
Spocik w Wieluniu
Na kiedy szykowany jest spocik?? Pewnie zawitam, ponieważ nastąpiły u mnie małe zmiany
-
Spocik w Wieluniu
jak będzie znany termin postaram się również pojawić. Dawno mnie już w sumie nie było.
-
Spocik w Wieluniu
zobaczcie sobie to i na następnym spocie wszystkie B6 tak maja wyglądać
-
Spocik w Wieluniu
Tak więc sorki, nie doczytałem wszystkiego
-
Spocik w Wieluniu
Z tego co widać w informacji to ta 1/4 była w najbliższą niedzielę, ale 29 kwietnia....
-
Spocik w Wieluniu
Dawno nie byłem, bo zawsze coś wypadło, ale dziś podpisze w końcu listę
-
Spocik w Wieluniu
Zapraszamy :> im nas więcej tym lepiej
-
Spocik w Wieluniu
lubiany lubiany czy nie, ja tam b5 w s4 nie pogardze nigdy