-
Błąd 1826 ???
Tak , zapłon pika 3 razy następnie odpał i znowu pika 3 razy. Aku jest OK , ale ta bateria w pilocie to wymienię bo faktycznie centralny łapie tylko z bliska - zobaczymy ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 18:57 ---------- bateria nowa i dalej bez zmian ? ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- nikt nie ma pomysłu
-
Błąd 1826 ???
Ok , jutro z tym powalcze , chociaż fachura w tym temacie nie jestem ;( jak coś to bedę dalej pytał ---------- Post dopisany 15-04-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:07 ---------- Błędów brak na silniku i ABS .... a potrójny sygnał dzwiękowy po przekręceniu kluczyka i również po odpale silnika pozostał ?? macie pomysł co to może być
-
Błąd 1826 ???
Witam, Parte dni temu po przekręceniu kluczyka pojawił się potrójny sygnał dzwiękowy (przez trzy lata takiego w B6 nie słyszałem) ponownie to samo występuje po odpale silnika. Żadnych błędów ESP i nic na wyswietlaczu jedynie w ABS znalazłem błąd 1826 (czujnika skrętu podobno) co o tym myślicie... i gdzie być ten czujnik ? dzięki pozdro
-
Czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
ori 1200 pln ;( musze polować na allegro
-
Czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
wyje cały czas
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
tu jest problem z drganiami silnika u mnie nic sie nie dzieje, a wątek założyłem z innym tematem bo po wymianie filtra niewiele sie zmieniło i idę w kierunku pompy ale nie wiem czy słusznie, spokojnie
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
dołączę sie, ten sam problem z buczeniem ale zauważyłem ,że filtr wpada w takie wibracje i z stąd ten wkurzający dzwięk....wymieniłem filtr na manna, dzień spokoju i znowu to samo, przymierzam sie do pompy ale jak to nie to? może propozycja innego filtra ,co myślicie ? mi już ręce opadają...auto jezdzi normalnie nic poza buczeniem sie nie dzieje
-
Czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
witam, czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
- [B6 AVJ] Montaż progów
-
[B6 AVJ] Montaż progów
witam, mam pytanko o montaż progów w B6. Miałem obniżane wklejane na kleju do szyb ale przegrały z polskimi drogami. Zakupiłem oryginalne i czeka mnie montaż. Góra wchodzi pod listwę progową którą trzeba delikatnie zdemontować(poprawcie mnie jak sie myle) boki na wkręty a dół wygląda jakby na zaczepy/zatrzaski. Można takie zaczepy gdzieś dokupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 18:37_________________________________________________A może jednak ktoś pomoże? SZUKAJ jak najbardziej używałem - bardzo ogólne opisy nic konkretnego.
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
tylko ja mam dwa wyjścia na węże a tu jest widoczne jedno ?
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
to oznaczenie jest do B7. tak przynajmniej znalazłem http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-b7-8e0906087n-wroclaw-i1817991856.html pomoże ktoś :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
witam proszę o pomoc , potrzebuje numer pompy paliwa 1.8TAVJ VIN - WAUZZZ8E22A051091. Jaka cena nówki. pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Filtr paliwa-piszczenie,co może być przyczyną?
Ok , tylko gdzie problem ? Regulator ciśnienia paliwa jest w filtrze , a filtr nówka. Praca pompki paliwowej bez zarzutu. Przy wymianie filtra i odpięciu przewodu zasilającego zauważyłem duże ciśnienie w układzie cofnęło i wywaliło dużą ilość paliwa z przewodu. Ale tak naprawdę nie wiem czy tak właśnie nie musi być [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:46_________________________________________________Niestety też się obawiam, że zostaje tylko pompka chociaż pracuje niby normalnie
-
[B6 AVJ] Filtr paliwa-piszczenie,co może być przyczyną?
Hej, To daj znać jak coś rozpracujesz [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 16:31_________________________________________________Witam, Niestety lipa filtr nówka i ten też piszczy , wygląda to na jakiś problem z ciśnieniem paliwa. Najciekawsze jest to, że podczas hamowania piszczenie cichnie a potem znów powraca. Przyznaje ,że zaczyna to być wkurzające
Rob
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta