Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rob

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rob

  1. Tak , zapłon pika 3 razy następnie odpał i znowu pika 3 razy. Aku jest OK , ale ta bateria w pilocie to wymienię bo faktycznie centralny łapie tylko z bliska - zobaczymy ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 18:57 ---------- bateria nowa i dalej bez zmian ? ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- nikt nie ma pomysłu
  2. Ok , jutro z tym powalcze , chociaż fachura w tym temacie nie jestem ;( jak coś to bedę dalej pytał ---------- Post dopisany 15-04-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:07 ---------- Błędów brak na silniku i ABS .... a potrójny sygnał dzwiękowy po przekręceniu kluczyka i również po odpale silnika pozostał ?? macie pomysł co to może być
  3. Witam, Parte dni temu po przekręceniu kluczyka pojawił się potrójny sygnał dzwiękowy (przez trzy lata takiego w B6 nie słyszałem) ponownie to samo występuje po odpale silnika. Żadnych błędów ESP i nic na wyswietlaczu jedynie w ABS znalazłem błąd 1826 (czujnika skrętu podobno) co o tym myślicie... i gdzie być ten czujnik ? dzięki pozdro
  4. ori 1200 pln ;( musze polować na allegro
  5. tu jest problem z drganiami silnika u mnie nic sie nie dzieje, a wątek założyłem z innym tematem bo po wymianie filtra niewiele sie zmieniło i idę w kierunku pompy ale nie wiem czy słusznie, spokojnie
  6. dołączę sie, ten sam problem z buczeniem ale zauważyłem ,że filtr wpada w takie wibracje i z stąd ten wkurzający dzwięk....wymieniłem filtr na manna, dzień spokoju i znowu to samo, przymierzam sie do pompy ale jak to nie to? może propozycja innego filtra ,co myślicie ? mi już ręce opadają...auto jezdzi normalnie nic poza buczeniem sie nie dzieje
  7. witam, czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
  8. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    dzięki kolego
  9. Rob opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, mam pytanko o montaż progów w B6. Miałem obniżane wklejane na kleju do szyb ale przegrały z polskimi drogami. Zakupiłem oryginalne i czeka mnie montaż. Góra wchodzi pod listwę progową którą trzeba delikatnie zdemontować(poprawcie mnie jak sie myle) boki na wkręty a dół wygląda jakby na zaczepy/zatrzaski. Można takie zaczepy gdzieś dokupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 18:37_________________________________________________A może jednak ktoś pomoże? SZUKAJ jak najbardziej używałem - bardzo ogólne opisy nic konkretnego.
  10. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    tylko ja mam dwa wyjścia na węże a tu jest widoczne jedno ?
  11. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    to oznaczenie jest do B7. tak przynajmniej znalazłem http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-b7-8e0906087n-wroclaw-i1817991856.html pomoże ktoś :gwizdanie:
  12. Rob opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam proszę o pomoc , potrzebuje numer pompy paliwa 1.8TAVJ VIN - WAUZZZ8E22A051091. Jaka cena nówki. pozdrawiam
  13. Ok , tylko gdzie problem ? Regulator ciśnienia paliwa jest w filtrze , a filtr nówka. Praca pompki paliwowej bez zarzutu. Przy wymianie filtra i odpięciu przewodu zasilającego zauważyłem duże ciśnienie w układzie cofnęło i wywaliło dużą ilość paliwa z przewodu. Ale tak naprawdę nie wiem czy tak właśnie nie musi być [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:46_________________________________________________Niestety też się obawiam, że zostaje tylko pompka chociaż pracuje niby normalnie
  14. Hej, To daj znać jak coś rozpracujesz [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 16:31_________________________________________________Witam, Niestety lipa filtr nówka i ten też piszczy , wygląda to na jakiś problem z ciśnieniem paliwa. Najciekawsze jest to, że podczas hamowania piszczenie cichnie a potem znów powraca. Przyznaje ,że zaczyna to być wkurzające
  15. Rob odpowiedział(a) na addassko temat w 2.0
    to było to dzięki za pomoc, pozdrawiam
  16. Rob odpowiedział(a) na addassko temat w 2.0
    no to walczymy , wielkie dzięki ::
  17. Rob odpowiedział(a) na addassko temat w 2.0
    witam, a może ktoś z etki schemat wrzucić mam podobny problem jak opisuje kolega fido920
  18. Nie pompy nie wymieniałem. Podczas piszczenia dotykając filtra czuć delikatne wibracje w jakie wpada(sprawdzane kilka razy) Osłona pompy również była odkręcana i pompa pracuje normalnie a dźwięk dochodzi z dołu prawa strona jak filtr
  19. witam, pojawił mi sie problem ,,piszczenia" dochodzącego z filtra paliwa. Filtr wymieniony a problem pozostał , najbardziej jest to słyszalne po przekręceniu zapłonu kiedy pompa podaje paliwo a potem po odpaleniu na niskich obrotach. Czasami odgłos piszczenia zanika i znów powraca. Dodam ,że nie jest to pompa tylko na 100% filtr . Filtr jest z regulatorem ciśnienia. Ma ktoś pomysł co jest grane. dzięki pozdrawiam
  20. witam, Prosze o pomoc w temacie pozycjonowania świateł. Czy jest mozliwość wyłączenia/dezaktywowania tej opcji za pomocą kodowania lub w inny sposób. Problem w tym, że po dzwonie mam pozrwyane uchwty w lampach i po uruchomieniu autka pozycjonowanie przestawia niestabilne lampy które za każdym razem świecą inaczej dodatkowo pojawiają sie błędy czujników pozycjonowania. Do momentu zakupu nowych lamp lub naprawy tych chciałbym tą opcie wyłączyć. Dzieki i pozdrawiam
  21. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    dzięki [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________Jaka jest pełna serwisowa nazwa N75tki. Elektromagnetyczny zawór przełączający?
  22. witam, poszukuje wzmocnienia czołowego pasa przedniego, 1.8T AVJ 2001r. VIN - WAUZZZ8E22A051091 pozdrawiam,
  23. Rob opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Poprosze o oznaczenie zaworu N75 1.8T AVJ 2001r. VIN - WAUZZZ8E22A051091 pozdrawiam
  24. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    Hej, Trafiła mi sie do odkupienia poducha o numerze 8E0 199 382 B. Czyli zamiast oznaczenia J jest B . Będzie pasowała,jaka jest różnica? pozdr czy jest róznica pomiędzy prawą a lewą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.