Treść opublikowana przez Rob
-
Błąd 1826 ???
Tak , zapłon pika 3 razy następnie odpał i znowu pika 3 razy. Aku jest OK , ale ta bateria w pilocie to wymienię bo faktycznie centralny łapie tylko z bliska - zobaczymy ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 18:57 ---------- bateria nowa i dalej bez zmian ? ---------- Post dopisany 23-04-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 16:09 ---------- nikt nie ma pomysłu
-
Błąd 1826 ???
Ok , jutro z tym powalcze , chociaż fachura w tym temacie nie jestem ;( jak coś to bedę dalej pytał ---------- Post dopisany 15-04-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:07 ---------- Błędów brak na silniku i ABS .... a potrójny sygnał dzwiękowy po przekręceniu kluczyka i również po odpale silnika pozostał ?? macie pomysł co to może być
-
Błąd 1826 ???
Witam, Parte dni temu po przekręceniu kluczyka pojawił się potrójny sygnał dzwiękowy (przez trzy lata takiego w B6 nie słyszałem) ponownie to samo występuje po odpale silnika. Żadnych błędów ESP i nic na wyswietlaczu jedynie w ABS znalazłem błąd 1826 (czujnika skrętu podobno) co o tym myślicie... i gdzie być ten czujnik ? dzięki pozdro
-
Czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
ori 1200 pln ;( musze polować na allegro
-
Czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
wyje cały czas
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
tu jest problem z drganiami silnika u mnie nic sie nie dzieje, a wątek założyłem z innym tematem bo po wymianie filtra niewiele sie zmieniło i idę w kierunku pompy ale nie wiem czy słusznie, spokojnie
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
dołączę sie, ten sam problem z buczeniem ale zauważyłem ,że filtr wpada w takie wibracje i z stąd ten wkurzający dzwięk....wymieniłem filtr na manna, dzień spokoju i znowu to samo, przymierzam sie do pompy ale jak to nie to? może propozycja innego filtra ,co myślicie ? mi już ręce opadają...auto jezdzi normalnie nic poza buczeniem sie nie dzieje
-
Czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
witam, czy pompa paliwa z 2.0 ALT podejdzie do 1.8 T AVJ ?
- [B6 AVJ] Montaż progów
-
[B6 AVJ] Montaż progów
witam, mam pytanko o montaż progów w B6. Miałem obniżane wklejane na kleju do szyb ale przegrały z polskimi drogami. Zakupiłem oryginalne i czeka mnie montaż. Góra wchodzi pod listwę progową którą trzeba delikatnie zdemontować(poprawcie mnie jak sie myle) boki na wkręty a dół wygląda jakby na zaczepy/zatrzaski. Można takie zaczepy gdzieś dokupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:23_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 18:37_________________________________________________A może jednak ktoś pomoże? SZUKAJ jak najbardziej używałem - bardzo ogólne opisy nic konkretnego.
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
tylko ja mam dwa wyjścia na węże a tu jest widoczne jedno ?
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
to oznaczenie jest do B7. tak przynajmniej znalazłem http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-b7-8e0906087n-wroclaw-i1817991856.html pomoże ktoś :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
witam proszę o pomoc , potrzebuje numer pompy paliwa 1.8TAVJ VIN - WAUZZZ8E22A051091. Jaka cena nówki. pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Filtr paliwa-piszczenie,co może być przyczyną?
Ok , tylko gdzie problem ? Regulator ciśnienia paliwa jest w filtrze , a filtr nówka. Praca pompki paliwowej bez zarzutu. Przy wymianie filtra i odpięciu przewodu zasilającego zauważyłem duże ciśnienie w układzie cofnęło i wywaliło dużą ilość paliwa z przewodu. Ale tak naprawdę nie wiem czy tak właśnie nie musi być [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:46_________________________________________________Niestety też się obawiam, że zostaje tylko pompka chociaż pracuje niby normalnie
-
[B6 AVJ] Filtr paliwa-piszczenie,co może być przyczyną?
Hej, To daj znać jak coś rozpracujesz [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 16:31_________________________________________________Witam, Niestety lipa filtr nówka i ten też piszczy , wygląda to na jakiś problem z ciśnieniem paliwa. Najciekawsze jest to, że podczas hamowania piszczenie cichnie a potem znów powraca. Przyznaje ,że zaczyna to być wkurzające
-
[B6 ALT] Czujnik obrotów silnika
to było to dzięki za pomoc, pozdrawiam
-
[B6 ALT] Czujnik obrotów silnika
no to walczymy , wielkie dzięki ::
-
[B6 ALT] Czujnik obrotów silnika
witam, a może ktoś z etki schemat wrzucić mam podobny problem jak opisuje kolega fido920
-
[B6 AVJ] Filtr paliwa-piszczenie,co może być przyczyną?
Nie pompy nie wymieniałem. Podczas piszczenia dotykając filtra czuć delikatne wibracje w jakie wpada(sprawdzane kilka razy) Osłona pompy również była odkręcana i pompa pracuje normalnie a dźwięk dochodzi z dołu prawa strona jak filtr
-
[B6 AVJ] Filtr paliwa-piszczenie,co może być przyczyną?
witam, pojawił mi sie problem ,,piszczenia" dochodzącego z filtra paliwa. Filtr wymieniony a problem pozostał , najbardziej jest to słyszalne po przekręceniu zapłonu kiedy pompa podaje paliwo a potem po odpaleniu na niskich obrotach. Czasami odgłos piszczenia zanika i znów powraca. Dodam ,że nie jest to pompa tylko na 100% filtr . Filtr jest z regulatorem ciśnienia. Ma ktoś pomysł co jest grane. dzięki pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Pozycjonowanie świateł
witam, Prosze o pomoc w temacie pozycjonowania świateł. Czy jest mozliwość wyłączenia/dezaktywowania tej opcji za pomocą kodowania lub w inny sposób. Problem w tym, że po dzwonie mam pozrwyane uchwty w lampach i po uruchomieniu autka pozycjonowanie przestawia niestabilne lampy które za każdym razem świecą inaczej dodatkowo pojawiają sie błędy czujników pozycjonowania. Do momentu zakupu nowych lamp lub naprawy tych chciałbym tą opcie wyłączyć. Dzieki i pozdrawiam
-
[B6 AVJ] N75
dzięki [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________Jaka jest pełna serwisowa nazwa N75tki. Elektromagnetyczny zawór przełączający?
-
[B6 AVJ] Wzmocnienie czołowe, pas przedni
witam, poszukuje wzmocnienia czołowego pasa przedniego, 1.8T AVJ 2001r. VIN - WAUZZZ8E22A051091 pozdrawiam,
-
[B6 AVJ] N75
Poprosze o oznaczenie zaworu N75 1.8T AVJ 2001r. VIN - WAUZZZ8E22A051091 pozdrawiam
-
[B6 AVJ] Poduszka pod silnik
Hej, Trafiła mi sie do odkupienia poducha o numerze 8E0 199 382 B. Czyli zamiast oznaczenia J jest B . Będzie pasowała,jaka jest różnica? pozdr czy jest róznica pomiędzy prawą a lewą