Treść opublikowana przez Rob
-
[B6 AVJ] Poduszka pod silnik
witam, Proszę o numer poduszki pod silnik - prawa i jakie koszty
-
[B6 AVJ] Termostat
no właśnie tak mam, OK pozostaje zakup i troche wolnego dnia
-
[B6 AVJ] Termostat
Witam, Panowie naprowadźcie gdzie zlokalizowany jest termostat w1.8T AVJ i jak z wymiana. Powoli łapie mi temperature wiec czeka mnie chyba wymiana.pozdro,
-
[ALL] Polecam Warsztat Samochodowy !!! Katowice
Witam., Jestem po wymianie rozrządu w 100% zadowolony z usługi i wszystko działa bez zarzutu. Świetny kontakt z klientem i fachowe podejście ,każde auto traktuje indywidualnie. Naprawde super gość
-
[B6 AVJ] Obudowa filtra powietrza
allegro nie zawiodło dwie stówki i obudowa jak nówka. pozdrawiam i dzięki
-
[B6 AVJ] Obudowa filtra powietrza
może używke w dobrym stanie wychacze. dzięki
-
[B6 AVJ] Obudowa filtra powietrza
Witam, Panowie potrzebuje numeru Obudowy filtra powietrza 1.8T 2001r AVJ. Ile może kosztować nówka?[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:54_________________________________________________VIN - WAUZZZ8E22A051091
-
[ALL B6] Nie działa wiatrak
Witam, Jaki jest wentylator w 1.9T AVJ z klimą . Jak można sprawdzić jego działanie. Chłodnice od klimy po załączeniu mam gorąca ,klima dmucha ciepłym powietrzem i rośnie temperatura[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________Oczywiscie 1.8 T [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:48_________________________________________________,
-
[B6 AVJ] zawór oparów paliwa
witam, panowie poszukuje namiarów na zawór oparów paliwa (evap).
-
[B6 AVJ] Prośba o Vaga
dzięki kolego
-
[B6 AVJ] Prośba o Vaga
Witam, Czy jest ktoś z okolic bytomia z Vagiem i chęciami na pomoc $
-
[B6 AVJ] [B6 AVJ] Problem z mocą silnika
Witam, Mam problem z brakiem mocy podczas gwałtownego przyspieszania, musze odpuścić gaz i delikatnie wtedy idzie, ale i tak nie zawsze równo. Na diagnostyce wyskoczyła pierwsza sonda przed kat, następnie cewka zapłonowa wszystko wymienione na nowe Boscha, jest lepiej, ale to nie jest to, co powinno być. Podczas drugiego podpięcia znów pokazała sie cewka i to ta nowa i padło podejrzenie na drugą sonde za kat, która stoi na wartości 99% i nie zmienia tego parametru. Cewka znowu wymieniona na nową i dalej auto ma dziure podczas przyspieszania.Czy druga sona może to powodować podając złe dane, co ma wpływ na mieszanke. A może to zły kierunek , wcześniej wymieniałem przepływke może coś z dolotem powietrza .Z góry dziękuje za pomoc witam ponownie , jest może ktoś z okolic bytomia z Vagiem ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , mam na imie Robert od niedawna posiadam drugą w swojej karierze A4 tym razem jest to 1.8T 2001r pozdrawiam