Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rob

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rob

  1. Rob opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, Proszę o numer poduszki pod silnik - prawa i jakie koszty
  2. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie tak mam, OK pozostaje zakup i troche wolnego dnia
  3. Rob opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Panowie naprowadźcie gdzie zlokalizowany jest termostat w1.8T AVJ i jak z wymiana. Powoli łapie mi temperature wiec czeka mnie chyba wymiana.pozdro,
  4. Witam., Jestem po wymianie rozrządu w 100% zadowolony z usługi i wszystko działa bez zarzutu. Świetny kontakt z klientem i fachowe podejście ,każde auto traktuje indywidualnie. Naprawde super gość
  5. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    allegro nie zawiodło dwie stówki i obudowa jak nówka. pozdrawiam i dzięki
  6. Rob odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    może używke w dobrym stanie wychacze. dzięki
  7. Witam, Panowie potrzebuje numeru Obudowy filtra powietrza 1.8T 2001r AVJ. Ile może kosztować nówka?[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 14:54_________________________________________________VIN - WAUZZZ8E22A051091
  8. Witam, Jaki jest wentylator w 1.9T AVJ z klimą . Jak można sprawdzić jego działanie. Chłodnice od klimy po załączeniu mam gorąca ,klima dmucha ciepłym powietrzem i rośnie temperatura[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________Oczywiscie 1.8 T [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:48_________________________________________________,
  9. witam, panowie poszukuje namiarów na zawór oparów paliwa (evap).
  10. Witam, Czy jest ktoś z okolic bytomia z Vagiem i chęciami na pomoc $
  11. Witam, Mam problem z brakiem mocy podczas gwałtownego przyspieszania, musze odpuścić gaz i delikatnie wtedy idzie, ale i tak nie zawsze równo. Na diagnostyce wyskoczyła pierwsza sonda przed kat, następnie cewka zapłonowa wszystko wymienione na nowe Boscha, jest lepiej, ale to nie jest to, co powinno być. Podczas drugiego podpięcia znów pokazała sie cewka i to ta nowa i padło podejrzenie na drugą sonde za kat, która stoi na wartości 99% i nie zmienia tego parametru. Cewka znowu wymieniona na nową i dalej auto ma dziure podczas przyspieszania.Czy druga sona może to powodować podając złe dane, co ma wpływ na mieszanke. A może to zły kierunek , wcześniej wymieniałem przepływke może coś z dolotem powietrza .Z góry dziękuje za pomoc witam ponownie , jest może ktoś z okolic bytomia z Vagiem ?
  12. Witam , mam na imie Robert od niedawna posiadam drugą w swojej karierze A4 tym razem jest to 1.8T 2001r pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.