-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
Witam dzis odebralem auto z ASO i po wymianie oleju skrzynia pracuje idealnie tylko ze na wolnych obrotach cos szarpie ale mam tez do wymiany cewke lub cos innego bo na wolnych obotach ma straszne drgania silnika i moze to jest przyczyna tego szarpania. jeszcze chcialem dodac ze w ASO gdy zapytalem czy filtr oleju w skrzyni byl wymieniony a on mi na to ze w tej skrzyni nie ma filtra...Co Wy na to???? Dziekuje
-
[B6 BFB] Szarpanie na wolnych obrotch
OK,dzieki zmienie jutro swiece i cewki to zobacze co bedzie sie dzialo
-
[B6 BFB] Szarpanie na wolnych obrotch
Dziekuje,a od czego moglbym zaczac....
-
[B6 BFB] Szarpanie na wolnych obrotch
Witam,od trzech dni jestem posiadaczem audi a4 mam problem z obrotami gdy chodzi na wolnych obrotach szarpie silnikiem i obroty faluja bylem na kompie i pokazalo takie bledy P0300,PO301,PO304.P0302 po ich wykasowaniu troche sie polepszylo ale dalej lekko szarpie silnikiem i obroty faluja gdy wlacze klime obroty podskocza do 970-980 i jest ok,co moze byc przyczyna.Dziekuje
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
Chcialem dodac ze juz nie szarbie na wolnych obrotach tylko slychac przy ruszaniu lub nawet na postoju jak cos syczy czy cos podobnie w skrzyni tak jakby olej pod cisnieniem a jak dam na N to przestaje,co to moze byc i czy tak moze powinno byc.....[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:16_________________________________________________Jeszcze jedno... jak moglbym sprawdzic czy cos bylo robione w skrzyni bo po srobach wydaje mi sie ze byla wyciagana ale nie mam pewnosci. Dzieki
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
Witam sprawdzalem dzis auto pod gore gdy zatrzymalem sie pod gorka i zostawilem na biegu to nie cofal sie do tylu tylko probowal pomalu ruszyc do przodu na wolnych obrotach ,a gdy to samo robilem na wstecznym to polecial do przodu jakies 20-30 cm i zaczal cofac pomalu, czy to dobrze czy zle??? dziekuje
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
Dziekuje za odpowiedz,napewno napisze czy jest jakas poprawa po wymianie oleju.Dodaje ze olej byl zmieniany przy stanie licznika 38k a teraz ma 105k.Dziekuje i pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 16:30_________________________________________________Jestem tez zainteresowany przerobka na manuala lub kupnem drugiej skrzyni z gwarancja jesli ktos by sie mogl podjac przerobki lub mial taka skrzynie na sprzedaz to prosze o kontakt.Dziekuje
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
Witam wszystkich na forum,od wczoraj jestem posiadaczem audi a4 1.8 T Avant 2003 rok Multitronic mam maly problem z moja skrzynia tzn.przy ruszaniu z miejsca minimalnie szarpnie i slychac jakby lekki gwizd czy cos takiego ale tylko wtedy jak szybko rusze z miejsca w czasie jazdy na malych obrotach czuc delikatne szarpniecia do tego ma zapocona skrzynie na wiekszych obrotach jedzie ladnie nie czuc nawet zmiany biegow bylem na diagnostyce i nie ma zadnych bledow jestem umowiony na poniedzialek na wymiane oleju w skrzyni moze to cos pomoze. czy ktos moglby dodac swoja poinie co do przyczyny. Dziekuje i pozd. Dodaje ze kupilem tego multitronika nie swiadomieteraz po przeczytaniu kilku postow na temat tej skrzyni to juz bym wiecej tego nie kupil :>[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 10:59_________________________________________________Chcialbym dodac ze silnik pracuje nie rowno na wolnych obrotach prawwdopodobnie cewka lub swiece czy to moze zaklucac prace skrzyni. Dziekuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczow jestem tu nowy i chce wszystkich przywitac. Pozdrowienia
COLIN326
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta