Treść opublikowana przez Petlik
-
Spoty Olsztyńskie
Mnie niestety tez. Nie dam rady dotrzec :/
-
Spoty Olsztyńskie
Ahh widze juz Wiem doskonale, ktore to miejsce nie wiedzialem tylko, ze tam warsztat jest. Zaraz za Szkola w prawo jadac od Roznowa w lewo, przed szkola
-
Spoty Olsztyńskie
Nie jesteś zalogowany lub nie masz dostepu do tej strony. da sie sama mapke uzyskac? PS. Szukam Sierry do 2tys. Najlepiej z gazem. Ma ktos jakies namiary moze? Widzialem ladna sztuke w Elblagu i Slupsku, ale zawsze to lepiej na miejscu cos znalezc Autko dla kolegi, jako pierwsze wozidelko.
-
Spoty Olsztyńskie
Dywity to wylot z Olsztyna na Dobre Miasto. Z centrum jakies 6-7km.
-
[ALL B5] Głośniki przód 13cm za max 200 zł
Jakis argument? Mialem do czynienia z kilkoma modelami i szczerze mowiac nie zachwycaja mnie, a kosztuje o polowe wiecej od podobnych jakosciowo konkurentow.
-
Spoty Olsztyńskie
gdzie w Dywitach to hamowanie bedzie? Mieszkalem tam dosyc dlugo, wiec wystarczy mi ulice rzucic jesli chodzi o mechanikow, to 2 tylko kojarze. Na Polnej bodajze, przy stadionie i na Olsztynskiej, wylot z Dywit, przed skrzyzowaniem na Kiezliny. Czy o ktoregos z tych chodzi?
-
[ALL B5] Głośniki przód 13cm za max 200 zł
Nikt z pytanych przeze mnie znajomych nie mial do czynienia z tymi glosnikami i u mnie w miescie nie ma mozliwosci ich zakupu, wiec niebardzo chce sie pchac w ta marke, bo kupujac na allegro w przypadku gdy mi sie nie spodobaja ciezko bedzie ze zwrotem.
-
Spoty Olsztyńskie
Ja w InterCars dostalem pierscien ABS za 80zl chyba o ile dobrze pamietam. Z tym, ze sa rozne rodzaje, a tam mieli tylko aluminiowe. Potrzebowalem stalowy wiec u Korkucia dorwalem.
-
[ALL B5] Głośniki przód 13cm za max 200 zł
Do basu, napisalem wyzej - mam subwoofer. Glosniki w drzwiach maja grac czysto i glosno. Plotki mnie nie interesuja
-
[ALL B5] Głośniki przód 13cm za max 200 zł
Oczekuje przede wszystkim, zeby graly czysto. jesli chodzi o bas, to mam subwoofer oryginalny w bagazniku (system BOSE), ale nie zaszkodzi, gdy glosniki mu pomoga. Caly zakres czestotliwosci, ktory glosniki odbieraja ma byc wyrazny. W tanszych glosnikach jest czesto problem, bo zanikaja wysokie lub srednie tony. Jakos sceptycznie jestem nastawiony do Magnata. Kojarzy mi sie to z autami łupiacymi pod swiatlami, a nie o taki efekt mi chodzi. Czytalem Twoj temat i patrzylem na te magnaty, ale nie sadze, ze beda one lepsze od Hertzow.
-
Spoty Olsztyńskie
To jestes kolejna osoba, ktora mowi, ze warto ten zestaw wziac. Zobacze co jeszcze inni powiedza, ale poki co jestem nastawiony na ten ostatni,ktory podalem. Mam nadzieje, ze przy Delcie bedzie to dobrze gralo
-
Spoty Olsztyńskie
Jesli chodzi o wyciszenie, to napewno cos z tym zrobie. http://allegro.pl/item583678304_hertz_dsk_130_120w_kurier_gratis.html taki zestaw bedzie pasowal? Nie wiem jak te gwizdki wygladaja i czy wjeda w miejsce starych.
-
Spoty Olsztyńskie
Zamierzam wymienic glosniki z przodu, bo pekla mi w oryginalnym membrana. ma ktos moze doswiadczenia zwiazane z glosnikami 130mm? Szukam czegos do 200zl, pierscienie mam juz kupione. Dokladnie temat opisalem tu http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/all_b5_glosniki_przod_13cm_max_200zl-t72896.0.html;msg807637 bylbym wdzieczny, jesli ktos bedzie w stanie pomoc.
-
[ALL B5] Głośniki przód 13cm za max 200 zł
Witam. Kupilem na allegro pierscienie do mocowania glosnikow, gdyz zamierzam zmienic oryginalne glosniki nokia na inne 130mm. Problem w tym, ze nie mam pojecia jakie glosniki do 200zl beda w audiku dobrze graly. Kolejny problem to dylemat czy kupic glosniki dwudrozne czy bez wbudowanych tweeterow. Poki co, po przeszukaniu allegro i przeczytaniu kilku opinii goruja HERTZ`e. Czy, ktorys z tych modeli bedzie wart zakupu? http://allegro.pl/item586703725_hertz_dcx_130_faktura_sklep.html http://allegro.pl/item586703732_hertz_ev_130_faktura_sklep_kurier_gratis.html Jesli tak, to ktory i dlaczego? Brac dwudrozne czy nie? Moze jakies inne firmy? Cena jak wspomnialem max 200zl, jesli beda w granicy 150zl, bedzie jeszcze lepiej. Prosze nie pisac postow typu "zrob sobie pierscienie mdf na 165mm" jakich naczytalem sie w innych tematach na forum, bo mnie cos takiego nie interesuje. Ma byc 130mm. Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
A oto kilka moich pstryków: http://picasaweb.google.pl/Petlik90/Spot220309?authkey=Gv1sRgCOPZnMy1gIHiZA#
-
Spoty Olsztyńskie
Bylo dobrze! Dzieki wielkie :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Bede na 99.9% , ale nie lepiej Kortowo, albo miejska?
-
Spoty Olsztyńskie
Nie dalem dzis rady, zbyt duzo na glowie jak na jeden dzien :/ poza tym jakis wirus mnie rozlozyl, wiec nie do konca dobrze sie czuje. Widze, ze pomimo ladnej pogody, frekwencja kiepska.
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
Swietny kolorek. Swiatelka tylne wygladaja cudownie. Felga troche nie w moim guscie, wole bardziej stonowane, ale jak mowie - kwestia gustu. Czekam na fotki, po skonczeniu planowanych zmian. Zapowiada sie ciekawie
-
[B5 1Z] Moje błękitne Audi
Tak jak poprzednicy mowia. 17" prosi sie samo! Swietne autko, wlozylbym jedynie kierownice od S-ki, bo ta toporna psuje cale piekno wnetrza.
-
Spoty Olsztyńskie
Jesli chodzi o szybe pasazera to sam mialem 2 podobne przypadki. Wysiadajac bylem pewien, ze byla zamknieta. Jednak zdaje mi sie, ze musialem jakos reka niechcaco nacisnac przycisk ortwierania szyby. W sumie jak inaczej ja otworzyc...
-
Spoty Olsztyńskie
Ma ktos moze zapas ramek, zeby odsprzedac? Za dlugo czeka sie na wysylke, bo dopiero polowa sie uzbierala, a ja musze tablice za szyba wozic :/ bylbym wdzieczny, gdyby chociaz jedna ktos mial.[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 06:15_________________________________________________Zamowilem 2 ramki klubowe, jesli chcialby ktos to moge zamowic wiecej, zawsze to taniej wyjdzie, bo przesylka przekracza wartosc ramek. Jesli jest ktos chetny to na PW, tylko szybko, zanim zostana wyslane.
-
Spoty Olsztyńskie
Ja niestety na zadne kilkudniowe wyjazdy narazie sie nie pisze. Nie mam mozliwosci.
-
Spoty Olsztyńskie
Marianb Ja mieszkam w Podlesnej. Rzut beretem od Dobrego Miasta Droga na Tulawki.
-
Spoty Olsztyńskie
Kolega rowniez zarejestrowany. Nick Bogdan99 Ludzi jak na ta pogode sporo, cieszy mnie to. Wniosek z dzisiejszego powrotu: Trzeba na przyszla zime wymienic tylne opony. Na skrzyzowaniach bokami latalem, a przy wiekszym ruchu niezbyt to ciekawe przezycia Przed Sprecowem znowu row zaatakowali. Volvo V40 lezalo,a na drodze golfik sie olejem posikal. W sumie ciekawy powrot do domu mialem, wlacznie z zawianiem drogi, na ktorej sie zakopalem i przodem wisialem w powietrzu... Koniec Swiata idzie ;P