Treść opublikowana przez maszer
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Burza to jest ale śnieżna hi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: To super
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja osobiście bym polecał Kärcher'a, poprostu firma która się tym zajmiuje i jest bardzo dobra, moi znajomi mają i są zadowoleni. A tak na marginesie zagłosujcie jeszcze tylko do jutra.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mi osobiście to akurat nie przeszkadza ... ale poczytajcie regulamin :gwizdanie: Jest zakaz wstawiania takich reklam :gwizdanie: (bez porozumienia z "Zarządem Klubu") Nie zdziwcie się jak kiedyś dostaniecie jakieś upomnienie Boże ale biurokrata !!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie :good: a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" Zobaczę sobie.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Marzenia !!! [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________ czemu spodobała Przecież nie wiemy jak wygląda A nawet czy jest kobieta :gwizdanie: No chyba nie facetem!!! a może??? i co ona się tak interesuje Śląskie chce do kopalni przyjść robić? :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystko wiem i na 99% będziemy. Mam nadzieję że nic nie ulegnie zmianie. Pozdro [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:37_________________________________________________A tak na marginesie to co wam się ta Wilam spodobała !!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pamiętajcie o zagłosowaniu http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4cca906852f12.html Dziekujemy :) Tylko do czwartku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja też spadam Dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spoko Marcin do czwartku się odezwij To przekaż Arkowi że będziemy. Mam nadzieję że ten mój majster się wyrobi.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Długo nie odpisywałem ale miałem coś do roboty, będziemy w sobotę, no chyba że nie odbiorę auta od mechanika, powinno być na czwartek właśnie z nim rozmawiałem. Jak co mnie możecie wpisać ostatecznie mówię dzisiaj, no chyba że nie będę miał czym przyjechać! to pupa. maszer i Agnieszka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie ja tez jestem za kotwica.. nie ma co zmieniac.. tym bardziej ze Arek juz zarezerwowal domek Napisałem, bo nie widziałem że Arek już zarezerwował, to niech napisze ile to kosztuje za domek, a catering już zarezerwował, bo to sobota i dużo ludzi robi Andrzejki!!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek co ty na to :?: A ty co sądzisz o tej propozycji, mi się wydaje że to dobry pomysł no i ważne że jeszcze są miejsca.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Super wielkie dzięki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a gdzie ten wątek z tą Ikeą wywalili to zieloni? Ikea wywalił chyba jakiś admin to jest link do oddawania głosów http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4cca906852f12.html[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________ Arek co ty na to :?: Ja jestem za tylko co do tej wódki dodatkowej to pierw trzeba by kupić w barze, a później dokupić gdzieś w sklepie! by była taka sama!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W sobotę jest za późno na ustalanie no to jutro się ustali, mam nadzieję że będę.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Idę pogadać z żoną, no i oczywiście spać hmmmmmmmmmm tak więc do jutra. Jak coś będę wiedział więcej to dam Wieśkowi znać smsem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki za odpowiedz, tak też myślałem, zastanowię się do jutra i odezwę się do 21 tylko jeszcze jest kwestia gdzie? zawsze można zamówić gdzieś catering jutro, a co do miejsca to się ustali w sobotę, no chyba że ktoś może udostępnić chaty ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jasny gwint , dalej nie wiesz ? czy musisz być taki niemiły, nie możesz odpowiedzieć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A jeszcze jedno pytanie czyli miało, by to być w sobotę?[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:58_________________________________________________ no i robaki itp. haha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A właściwie to gdzie się chcecie spotkać? [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________robert. Odpisałem dlaczego mnie nie było.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Uważam że można Ale niech głos zabierze reszta "Trójcy" Po drugie , zdajesz sobie sprawę z kim chcesz zalewać robala :?: :?: :?: :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________Czemu wcześniej nie wpadłeś na Spota :?: :!: Jakoś zawsze nie miałem czasu albo nie po drodze. A właściwie to nie wiem. oddaje za to głową w mur
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie nie !!! ale jak ryzykować to raz mam nadzieję, że przeżyję !!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przejęzyczyłem się ale i tak robaki Dobrze, że nie grzyby !!!!