Treść opublikowana przez maszer
-
[ALL B5] Hak w A4 B5 2000 rok Avant Pytanie
Miejsca hmm może mam ale nie wiem jak powinno wyglądać ale na pewno mam gniazdo na wtyczkę. Może mam ktoś jakieś fotki jak powinno to wyglądać.
-
[ALL B5] Hak w A4 B5 2000 rok Avant Pytanie
Witam mam pytanie dotyczące haka w A4 Avant Combi 2000 rok. Mam wbite w dowód rejestracyjny HAK, a nie mam haka w aucie czy powinien on być zamontowany seryjnie jak to jest z hakiem w mojej aucie. Wyjaśnijcie mi?
-
[B5 AHH] Wskaźnik poziomu paliwa
Przestawiłem wskazówkę ale znów coś zaczyna wariować, wydaje mi się że coś znów jest nie tak, jak to jest możliwe, jak przestawiłem na prawidłowe pozycje, a tu znów po kilku tankowania zaczyna się podnosić?
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
Pamiętajcie z Internetu w Play, można korzystać tylko z 3G nie możemy korzystać z nadajników GSM w Plusie .
-
[ALL B5] Błąd 542 G80 Nie można skasować?
Dziękuję za pomoc jak tylko będę miał chwile to zobaczę. Pozdrawiam [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 14:23_________________________________________________Czy może ktoś wie jak wygląda ten czujnik jak bym go miał szukać na allegro lub gdzieś w necie. Dziękuje za zainteresowanie moją sprawą
-
[ALL B5] Błąd 542 G80 Nie można skasować?
Czy możesz mi wskazać gdzie ten czujnik się znajduje? a wcześniej nie da się tego skasować? Dziękuje
-
[ALL B5] Błąd 542 G80 Nie można skasować?
Witam wyskoczył mi taki błąd; Silnik 1 Znalazłem Błąd: 00542 - 6C=c+0ľ&J=zq„Qh.N±9'fćXo 30-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent wiem, że to (Czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza-G80) ale niemożna go skasować, czy ktoś może miał taki problem? czy jest konieczna wymiana tego czujnika? bo podobno dużo kosztuje a szkoda kasy tylko na czujnik jak i tak nic to nie zmieni, właściwie pytam bo czasem jak odpalam to wyskakuje mi ikonka ASR i znika kwadracik z położenia drążka biegów i wtedy nie mogę odpalić silnika i muszę kilka razy przekręcić stacyjką aż zgaśnie i później normalni odpali, przypuszczam że dzieje się tak bo jest ten błąd? Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam Maszer
-
[B5 AHH] Wskaźnik poziomu paliwa
A może by tak przestawić wskazówkę na inne miejsce np. jak zatankujesz do pełna przestawić ją na full ?
-
[ALL B5] Zdejmowanie Kierownicy (A4 B5) 2000 r. Avant (Odkręcamy przełączni zespolony)
Potrzebujemy Klucze: PŁASKA 10 - Do odkręcenia klem z akumulatora TORX T30 - Do odkręcenia poduszki (dwie śruby z dołu kierownicy) TORX T27 - Do odkręcenia dolnej części obudowy (1 śruba) SPLINE M12 !!! - Do odkręcenia kierownicy (NAJWAŻNIEJSZY KLUCZ czasem trzeba się postarać by go kupić mam na myśli w normalnym sklepie, bo na allegro oczywiście jest) ŚRUBOKRĘT KRZYŻAK - Do odkręcenia dolnej części obudowy (2 śrubki) IMBUS - (mały nie pamiętam rozmiaru) Zamieszczam zdjęcia tylko średniej jakości bo z telefonu. Uwagi: Pamiętaj by odpiąć klemy z akumulatora i zapiąć dopiero jak już będziesz miał wszystko skręcone i zapiętą na miejsce poduszkę jak przypniesz akumulator, a poduszka będzie odpięta to będziesz widział błąd i będzie konieczny komputer do skasowania błędu. Jak ktoś ma pytania niech pisze [email protected]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich jestem nowy i zielony z forum. Więc jak co to proszę o wyrozumiałość.