Treść opublikowana przez maszer
-
Brak komunikacji Pilot z autem
Jak ostatnio działa jak wcześnie czyli pamiętał przez chwile to teraz nie pamięta! A może gdzieś w tej pompce lub w innym miejscu jakaś bateria, która pamięta piloty?
-
Brak komunikacji Pilot z autem
No tak, a szukałeś jakiegoś rozwiązania? Jaka może być przyczyna?
-
Brak komunikacji Pilot z autem
Witam, mój problem polega na tym, że pilot nie kontaktuje się z autem czyli nie otwiera zamka w aucie. A dokładnie jest tak zamykam samochód i po jakimś czasie bliżej nieokreślonym około godziny lub więcej samochód nie otwiera się z pilota, czasem jeszcze rano działa. Muszę otworzyć ręcznie i włożyć go do stacyjki włączyć zapłon i jest wszystko ok znów na jakiś czas, można zamykać i otwierać. Bateria została wymieniona i nic to nie pomogło. Pomocy
-
[ALL B5] Gaśnie przy pełnym skręcie
Zauważyłem że gaśnie mi jak skręcam w prawo jadąc do tyłu i czasem przy ruszaniu do przodu skręcając w prawo? Napiszcie gdzie mam szukać w Diesel
-
[ALL B5] Kierunkowskazy problem
Witam miałem ten sam problem wymieniłem manetkę ale to z innego powodu, bo długie światła nie świeciły. A teraz mam taki problem, że jak wrzucę migacz czy w P/L to mignie 1-5 razy i gaśnie, pewnie winowajcą jest przerywacz lub jakiś podobny moduł. Proszę o szybką odpowiedz, a i jak możecie to napiszcie gdzie się to znajduje lub link jak to wyciągnąć . Dzięki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Hej ja mam zamontowane MG i jestem zadowolony ale korzystam od kilku tygodni. Odezwe się jak przejade jakieś 5 tys. Pozdrawiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam, dawno mnie tu nie bylo ale jakoś ciągle imprezy w weekendy. Ale cały czas śledzę co się tu dzieje. Pozdrowienia dla wszystkich :-)
-
[ALL B5] Gaśnie przy pełnym skręcie
Przepustnica A co z tą przepustnicą można zrobić?
-
[ALL B5] Gaśnie przy pełnym skręcie
Witajcie, mam ten sam problem tylko, że jam mam Disla 2,5 . Zaczęło się od tego, że przy cofaniu przy pełnym skręcie to gaśnie mi silnik, a ostatni zdarzyło mi się przy ruszaniu i miałem pół skręt i też mi zgasło od czego może to być? Proszę o podpowiedź DziękiWitajcie, mam ten sam problem. Zaczęło się od tego, że przy cofaniu przy pełnym skręcie to gaśnie mi silnik, a ostatni zdarzyło mi się przy ruszaniu i miałem pół skręt i też mi zgasło od czego może to być? Proszę o podpowiedź Dzięki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dla ludzi z okolic Żor polecam http://allegro.pl/wahacz-wahacze-wahaczy-master-sport-audi-a4-a6-vw-i1592044523.html
-
[INNE] Gaśnie silnik przy ostrym skręcaniu
Witajcie, mam ten sam problem. Zaczęło się od tego, że przy cofaniu przy pełnym skręcie to gaśnie mi silnik, a ostatni zdarzyło mi się przy ruszaniu i miałem pół skręt i też mi zgasło od czego może to być? Proszę o podpowiedź Dzięki
-
Montaż tempomatu A4 B5
Polecam dla zainteresowanych tempomatem w AUDI A4 1.9 TDI (AFN) 1998r. http://www.a4.goleszow.eu/Instalacja%20tempomatu.rar
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuruja sie Dzięki Kuruj się przy pomocy Żoneczki :> Pozdrowionka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No zmieniaj Ida spać Dobrej nocki w A4
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercie masz nieaktualny podpis !!!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dołączam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________Wiesiek to oddasz mi go na spocie powinienem być. Pozdro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Spoko spoko to tylko chodziło byś sprawdził.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Żonka Kocha to wszystko wybaczy . Pozdrawiamy, jakoś ostatnio mało czasu
-
[B5 AKN] Co to jest i gdzie sie znajduje filtr odmy???
Mnie też to chyba czeka, ale na razie się zastanawiam, bo jakoś na intercars nie umiem odnaleźć potrzebnych rzeczy. Jak macie propozycje gdzie można to kupić to dajcie znać.
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
Ja mam coś takiego, jak auto stoi jakieś 28 godzin to nie mogę odpalić i muszę odpowietrzyć układ, objawy są takie że auto odpali i zgaśnie później to samo aż konie i trzeba odpowietrzać, akumulator ostatnio wymieniłem i nic to nie dało. Mechanik powiedział, że przyczyna to pompa wtryskowa ale powiedział, że mogę jeszcze wymienić wężyki.
-
[ALL B5] Ubytek oleju
Popieram przejedz do minimum lub po jakiś 2000 km sprawdź ile jest oleju, ale na bieżąco co 500 km kontroluj!!! Pozdrawiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Marcin A mówiłem że Krupnik jest dobry :gwizdanie: Zaraz będzie zapinka w robocie Dobrze że Krupnik, a nie Krupniko tak jak mówiła Marzena hihihi
-
[B5 AJM] Licznik Jager - złe wskazania poziomu paliwa
:hi:Sprawa rozwiązana wymieniłem licznik na inny i wszystko jak na razie 2 tygodni OK. Pozdrawiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczególności dla Marzeny i Roberta za udostępnienie swojego domu, bardzo dziękujemy za zaproszenie. :) :) :) :) :) :) ,a tak na marginesie to główka dzisiaj . Wiesiu a ty pracuj!!! :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiem wiem zbieramy się jeszcze tylko z piesem, a później jedziemy. do zobaczenia.