-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Orlen,Lukoil,BP-(ropo zabojcy srodowiska ) ON Shell,Staoil ON BLISKA ;(
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
masz pchnąć to w strone baku a nie bawić sie strzykawkami chyba ze mamy inaczej skonstruowane baki paliwa
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
Co do prędkości to ja lecialem 227km/h Czułem ze jeszcze chce iść ale odpuściłem bo zaczynały sie nie równości na drodze(lokalna droga,wkoło las)
-
[B5 AKN] Brak przyspieszenia, silnik reaguje na pedał gazu po 5-10 sekundach
OK dzieki Dokladnie mam podobna sytułacje
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Niewiem czy to jest jakis efekt tego STP ale autko szybciej mi sie nagrzewa...
-
[B5 AKN] Brak przyspieszenia, silnik reaguje na pedał gazu po 5-10 sekundach
Gdzie w wawie mozna to zrobic ??Czy na zlocie w arkadi ktos wpada z kompem i zkablem?? Zastanawia mnie ten spadek mocy...nie daje mi to spokoju.
-
[B5 AKN] Brak przyspieszenia, silnik reaguje na pedał gazu po 5-10 sekundach
Witam. Mam problem a mianowicie gdy jade niunia i zblirzam sie do 120km/h traci moc przyspieszenie tak na ok.5-10s.Przesten okres czasu nie jest mozliwe pojechac szybciej przyspieszyc. Po tych kilku sekundach"przestoju"dopiero sie rozpedza...Jakie tego moga byc przyczyny??Czyzby turbo na wykoniczeniu??Jakies filry sa zapchane?? Dziekuje za ewentualne pomoc
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Hmm...czytam i czytam az sam zalałem tego STP i nic narazie nie widze żadnego efektu
-
[B5 AKN] Co to jest i gdzie sie znajduje filtr odmy???
Witam Co to jest takiego ten filtr odmy???Za co on odpowiada??Gdzie go mozna zlokalizowac i gdyby co czy jest szansa zebym sam go wymienil?[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 01:57_________________________________________________ Dziekuje za pomoc * zapoznaj sie kolego z regulaminem- stosuj wlasciwy prefix w temacie watku [Musashi]
-
[B5 AKN] Wyższe obroty podczas jazdy przy wciśniętym sprzęgle...
nie zamarwiwaj sie to jest normalny objaw
-
[B5 AKN] Jaki olej do sedziwego silnika???
Witam Kupiłem A4 2.5TDI 2000r z przebiegiem ponad 300 000tys. mam wrarzenie ze był jeszcze cofany licznik ok.40 50 tys.Mam pytanie.Jaki olej bedzie najlepszy do tak sedziwego silnika??? Dziekuje za ewentualne odp.
-
[B5 AKN] Wymiana rozrządu
Witam! To moj pierszy sam. jestem na forum kilka dni czytam i czytam zeby sie czegos dowiedziec.mam juz metlik w glowie...Dla mojego spokoju chciał bym wymienic rozrzad,olej itp. Wiec pytam drogich kolegów co powinienem wymienic w taki sam.???Jakie czesci sa potrzebne do wymiany rozrzad?Na co zwrócić uwagę, czy zaufać konkretnemu producentowi? Jaki olej lac(samochodzik ma juz nalatane 300000tys.)czy to musi byc jakis specjalny olej do tak sedziwego przebiegu?? Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema wszystkim...
CzarnyKebi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta