Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4954

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam! Mam pytanie, czy nie miał by ktoś insrukcji do sterownika zamka centralnego marki SPY T5 do 2-drzwiówki. Chodzi głownie o opis gniazd w tym sterowniku. W razie czego podaję e-mail: [email protected] Z góry dziękuję
  2. Dzięki sprawdzę i dam znać czy pomogło... ps. Nie zakładaj dwóch identycznych tematów w róźnych działach !!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:25_________________________________________________Mam wielką prośbę mógł by mi ktoś jakiś link ewntualnie zdjęcie podesłać jak idzie ta cała instalacja elektryczna do tej lampki.... w razię czego daję e-mail: [email protected][br]Dopisany: 30 Październik 2009, 11:32_________________________________________________Miał by może ktoś ten rozpis instalacji el. do tej lampki?????
  3. Centralny działa... ale czesem atwiera tylko 1 drzwi ale połowę auta... różnie z nim bywa...
  4. Właśnie napięcie nie dochodzi.... Kiedyś zbyt daleko przesunołem ten przycisk i od tego czasu zdechła.... Przycisk ustawiłem na swoje miejsce ale nic nie pomogło. Nawet wprost do tych kabli podkinałem i niema tam wogóle prądu. Słyszałem że tam podobno jest jakiś wyłącznik czasowy, może on padł...
  5. Witam! Moje audi to B5 1.6 z 1995r niewiedziałem jakie oznaczenie wybrać w prefixie... Mam taki problem nie świeci mi lampka pod sufitem (ta która powinna się oświecać przy otwieraniu np drzwi) Sprawdzałem bespiecznik jest dobry, żarówka też.... Może wie ktoś jaki może być powód... Proszę o pomoc... ps. Nie zakładaj dwóch identycznych tematów w różnych działach !!!!!!!!!!!!!
  6. Witam wszystkich! *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.