-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do pracy w święto pracy? uuuu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry dobry pojawiam się dzisiaj na spociku haha dzisiaj zapraszam na 11 na koncert na solnej w szkole muzycznej Orkiestry w której gram może jakis hejnał wam wymysle na trąbce taki klubowy ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak sobie wlaśnie oglądam w tv te uroczystość pogrzebową i zastanawiam się ile to nasze państwo kosztowało i będzie kosztować... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeżeli ma być pogrzeb to nie ze względu, że wszystkie sklepy będą zamknięte poprostu nie wypada w taki dzień gdziekolwiek się spotykac, ale to moja opinia. :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do juterka Dobranoc i licze na pomocną dłoń
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie czytam i czytam, a jestem kompletnie tępy z tego tematu... Gdyby ktoś miał chwilę i dał radę poszukać czegoś na allegro do mnie to naprawdę bylbym wdzięczny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SŁuchajcie mam ogromną prośbę.Mój avancik b5 będzie zmieniał koła na 17'' aktualnie mam 15''. Aby autko nie wyglądało śmiesznie chciałbym zmienić sprężynki w aucie, aby obniżyć troszkę. Nic innego nie che zmieniać, więc byłyby założone na seyjne zawieszenie, wieć gdyby mógł ktoś przesłać mi jakieś przykładowe aukcje z takimi spręzynkami za rozsadną cene bo jak narazie nie mam pojecia jak znaleść...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam tak sobie czytam forum, dawno z resztą mnie tu nie było, ale jak widze niedługo mamy mieć gości to może jakiś catering załatwimy :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień Doberek wszystkim- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuuuuuuuu ja tu wchodze a tu wszyscy poszli spać W takim razie poczytam sobie forum i nic nie pisze bo już mnie upominają, że bzdury pisze na forum.- [B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Między komfortem, a wygladem wydaje mi się że będą kozackie 16, bo 17 i 18 to chyba już troszkę za duże na nasze drogi Wiadomo też, że wszystko zależy też od profilu i jak twardo lubi sie jezdzić [mod]wklej jeszcze raz takiego linka,a przez jakiś czas, nie wkleisz żadnego[/mod]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co? 22 auta na spocie? Nie wierzę muszę przyjechać następnym razem bo normalnie niewiarygodne- [ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Panowie nasze autka to już nie nowe cacka nie łudzić się tak czy tak po jakimś czasie będzie trzeba coś powymieniać w zaiweszeniu :>- [B6 AVF] Zaplająca sie kontrolka "min. oleju"
Zawsze dziadek powtarzał mi sprawdzaj olej i nie wierz w te badzie....ia elektronike. Coprawda czasem nie chce się, ale warto to zrobić, bo może to później przez przypadek drogo nas koztować :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
karolowoj
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta