Treść opublikowana przez karolowoj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do pracy w święto pracy? uuuu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry dobry pojawiam się dzisiaj na spociku haha dzisiaj zapraszam na 11 na koncert na solnej w szkole muzycznej Orkiestry w której gram może jakis hejnał wam wymysle na trąbce taki klubowy ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak sobie wlaśnie oglądam w tv te uroczystość pogrzebową i zastanawiam się ile to nasze państwo kosztowało i będzie kosztować... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeżeli ma być pogrzeb to nie ze względu, że wszystkie sklepy będą zamknięte poprostu nie wypada w taki dzień gdziekolwiek się spotykac, ale to moja opinia. :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do juterka Dobranoc i licze na pomocną dłoń
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie czytam i czytam, a jestem kompletnie tępy z tego tematu... Gdyby ktoś miał chwilę i dał radę poszukać czegoś na allegro do mnie to naprawdę bylbym wdzięczny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SŁuchajcie mam ogromną prośbę.Mój avancik b5 będzie zmieniał koła na 17'' aktualnie mam 15''. Aby autko nie wyglądało śmiesznie chciałbym zmienić sprężynki w aucie, aby obniżyć troszkę. Nic innego nie che zmieniać, więc byłyby założone na seyjne zawieszenie, wieć gdyby mógł ktoś przesłać mi jakieś przykładowe aukcje z takimi spręzynkami za rozsadną cene bo jak narazie nie mam pojecia jak znaleść...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam tak sobie czytam forum, dawno z resztą mnie tu nie było, ale jak widze niedługo mamy mieć gości to może jakiś catering załatwimy :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień Doberek wszystkim- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuuuuuuuu ja tu wchodze a tu wszyscy poszli spać W takim razie poczytam sobie forum i nic nie pisze bo już mnie upominają, że bzdury pisze na forum.- [B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Między komfortem, a wygladem wydaje mi się że będą kozackie 16, bo 17 i 18 to chyba już troszkę za duże na nasze drogi Wiadomo też, że wszystko zależy też od profilu i jak twardo lubi sie jezdzić [mod]wklej jeszcze raz takiego linka,a przez jakiś czas, nie wkleisz żadnego[/mod]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co? 22 auta na spocie? Nie wierzę muszę przyjechać następnym razem bo normalnie niewiarygodne- [ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Panowie nasze autka to już nie nowe cacka nie łudzić się tak czy tak po jakimś czasie będzie trzeba coś powymieniać w zaiweszeniu :>- [B6 AVF] Zaplająca sie kontrolka "min. oleju"
Zawsze dziadek powtarzał mi sprawdzaj olej i nie wierz w te badzie....ia elektronike. Coprawda czasem nie chce się, ale warto to zrobić, bo może to później przez przypadek drogo nas koztować :gwizdanie:- [B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
z temperaturą nie ma jaj jak za to się nie weźmiesz od samego początku poźniej mogą pojawić się poważniejsze kłopoty. Nie wiem jak to wypada z audi ale w przypadku innego auta które posiadam w rodzinie naprawde od tego wszystko się zaczęło...- [B5 AFN] Kopcenie po odpaleniu silnika
Spoko nie masz co sie denerwować na bank to nic poważnego najwyżej jak koledzy mówią to może być coś z elektryką przez tą wilgoć i mrozy wszystko wariuje. Odpręż się :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobranoc wszystkim co idą spać ja dzisiaj jeszcze troche posiedzę studencka sesja trwa a od jutra do pracy wiec teraz trzeba sie troche pouczyc- [ALL B5] Luka na narty
Zgadzam się w stu procentach z kolegą wyżej niepotrzebnie się męczyć z przeróbką bo to nie jest gra warta świeczki, a trumna jest najlepszym rozwiązaniem oczywiście jesli ma się gdzie ją umiejscowić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:DRODZY KLUBOWICZE, ABY ROK 2010 BYŁ LEPSZYM OD 2009 I ABY NASZE MARZENIA W KOŃCU SIĘ SPEŁNIŁY- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego najlepszego na nowy rok wam klubowicze zycze i aby wasze marzenia do wyrezania się spełniły- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Zgadzam się- [B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
Panowie to zależy też głównie od zbiorników jakie mają stacje, jeżeli stacja ma tam kilkanaście lat i nie wymieniala zbiorników to wyobraźcie sobie jaki syf się leje do zbiornika. 2 sprawa nie wiem jak w waszych okolicach, ale jak ja jestem z okolic Szamotuł to zalałem tylko kilka razy na Bliskiej w Kaźmierzu i z Szamotuł i już nigdy tego nie zrobie autko poprostu umierało w oczach. Niby paliwko orlenowskie, a tu d*pa. Teraz tylko na orlenie ale zwykłym i jestem w 100 % zadowolony, a ewentualnie na znajomej stacji BP i to zwyklego ON. Autko będzie dobrze się sprawować jesli zalewa sie je stale tym samym, a nie ze co pochwila raz vpowerem a raz zwykłym a to jeszcze jakims wynalazkiem bio. Auto musi dostawac jeden rodzaj paliwa. I przedewszystkim co kilka tysiecy nalezy stosować dodatek do czysczenia pompowtryskiwaczy. Pozdro. Takie jest moje zdanie , czekam na opinie- [B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
Kurde tak sobie oglądam te temaciki to tak w sumie to fajnie, że takie coś jest, ale jednej rzeczy nie rozumiem po co tak gazować auto do takich obrotów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka wszystkim Jakieś plany przed sylwkiem na jakieś piwko?? :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00