Treść opublikowana przez dzuma25
-
[ALL B6] Radio Concert III
dzięki kolego już wszystko wiem :th:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:01_________________________________________________potrzebuj jednak jeszcze małej podpowiedzi przyszło radio jest kostka iso 2 ale nie działają tylne głośniki wzmacniacz i bufer jednej kostki właśnie od tego nie ma gdzie wsadzić w tej nowej iso2 co z tym zrobić ??[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:04_________________________________________________metodą prób i błędów doszedłem że tak jak napisałeś jest potrzebny adapter do montażu nawigacji RNS-E a mi przysłali zwykłą przejściówkę iso 2 i dlatego nie działa tak jak powinno, no nic człowiek uczy się na błędach
-
[ALL B6] Radio Concert III
chcę zrobić to samo tylko że ja ma u siebie symphony II moje pytanie brzmi czy nie trzeba będzie jakiś dodatkowych przejściówek ???
-
[B6 AWX] Fabryczny alarm
koledzy a ten fabryczny alarm się sprawdza??? moje a4 jest sprowadzone z usa sprawdzałem alarm jest wyje itd ale chodzi mi o to czy poradzi sobie w razie próby kradzieży??? czy warto dołożyć jeszcze jakieś inne dobre zabezpieczenie lub zainstalować nowy konkretny alarm żeby któregoś ranka po samochodzie nie został mi tylko kluczyk??
-
[B6 ASN] Problem ze skrzynią biegów Tiptronik
oo kolego. jestes pewien że masz 6hp19? w takim razie jestes zywym dowodem na to ze w B6 montowano 6biegowe TIPtroniki. mozesz dac foto wklejki z ksiazki serwisowej? albo z okolic kola zapasowego? jezeli naprawde masz 6hp19 to masz skrzynie identyko jak w a4/a6 3.0tdi i takiej szukaj na allegro. chociaz ciagle trudno mi uwierzyc ze taka skrzynia istniala juz w 2002roku. jezeli chcesz zrobic dobrze, nie przeplacic na podwojne naprawy to polecam seriws w gdańsku ... Paweł Ignaciuk GDAŃSK OLIWA UL KWIETNA 1 58 552 37 02, 501 535 485 a więc tak skrzynia to jednak 5HP-19 pomocnik mechanika źle zobaczył , przy lewarku był ułamany taki plastik z jakimś magnesikiem i dlatego nie przełączał biegów magnesik już w drodze, biegi zmieniamy pomijając go i się przełączają ale po chwili skrzynia wrzuca na 4 bieg i tak już zostaje no nic czekam na efekty pracy mechanika jutro powinno się wyjaśnić co z tym będzie dzięki za pomoc
-
[B6 ASN] Problem ze skrzynią biegów Tiptronik
Witam serdecznie mam taki problem ze swoim a4 3.0 220HP quattro AVK z 2002r mianowicie po zapaleniu silnika i włączeniu biegu nic się nie dzieje auto nie jedzie ani do przodu ani do tyłu gdy się włącza R to światła cofania zapalają się ale nie jedzie po dłuższej chwili wszystkie biegi PRNDS na wyświetlaczu podświetlają się jednocześnie po podłączeniu do KTS-a (brak dostępu do VAG) pokazuje następujące błędy PO730 i PO811 wszystkie styki i łączenia przewodów elektrycznych sprawdzone jest ok typ skrzyni to 6HP-19 czy jest to multitronik??? w przypadku awarii czy lepiej ratować starą skrzynie czy rozglądać się za nową??? znalazłem kilka ofert na allegro ale wszystkie to 5HP-19 czy możecie polecić mi jakiś dobry warsztat który reanimuje automaty w okolicy warmińsko-mazurskiego w najgorszym wypadku gdziekolwiek żeby nie trzeba było poprawiać po nich Z Góry Dziękuje za Pomoc
-
[B6 ASN] przewody klimatyzacji A4 B6 AVK 3.0V6
dzięki za pomoc
-
[B6 ASN] przewody klimatyzacji A4 B6 AVK 3.0V6
WAULT68E22A306795
-
[B6 ASN] przewody klimatyzacji A4 B6 AVK 3.0V6
Witam wszystkich! Potrzebuje pomocy w określeniu numeru katalogowego lub przy zakupie przewodu klimy do A4 B6 3.0 V6 220HP AVK chodzi o przewód idący od kompresora klimy do chłodnicy klimy ze starego zostały mi tylko 2 końcówki o rozmiarach fi 16 i fi 13 z góry dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie posiadam A4 B6 z 2002r 3.0 sprowadzone z USA i jako że mając kilka pytań i szukając różnych źródeł informacji o tym aucie trafiłem na to forum jako nowicjusz mam nadzieje że temat napisałem w odpowiednim miejscu