Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kermit1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki
  2. No ja właśnie zostałem tatą bliźniaczek więc Panowie ciężko mi już będzie się z Wami spotkać ale jak tylko będę miał możliwość to napewno podjadę
  3. No to byłem sam - zrobiłem rundkę z dołu do góry i z góry do dołu - wrażenia niesamowite - hehe
  4. Ja postaram się wpaść, ktoś jeszcze??
  5. Ale to jest zaproszenie na 2011r a chyba już jesteśmy trochę starsi
  6. Ja najprawdopodobniej dziś nie dotrę
  7. Ja planuje być, rozmawiałem z Krzyśkiem w tygodniu mówił, że też będzie Potrzebuje zdiagnozować pod kompem co padło czy termostat czy czujnik temp. - fajnie by było gdyby ktoś wziął laptopa
  8. No właśnie kupiłem w ASO czekam na wymianę ale koszt termostatu do mojego AVJ to 380zł
  9. Mam dokładnie to samo co ty Możesz opisać co ci padło?? termostat czy czujnik??
  10. Ja postaram się dziś być
  11. Ja dziś również nie dam rady podjecać
  12. Zerknijcie na te filmiki z quattro w roli głównej http://www.joemonster.org/filmy/38453/Oranie_z_Audi_Quattro http://www.joemonster.org/filmy/38453/Oranie_z_Audi_Quattro Nie wie wyobrażam sobie jakim trzeba być zrytym, żeby coś takiego zrobić!! Po tych filmikach pewnie były wystawione na sprzedaż jako "jeżdżone przez kobietę tylko do pracy", "stan igła" "serwisowany" itp...
  13. nie wejdą - koła 15 i pewnie trzeba zmienić zaciski na większe a to już są większe koszta
  14. A jak się to ma do seryjnych Audi - lepsze czy gorsze??
  15. A co sądzicie o zestawie w okolicach 500zł na przód np: - tarcze Ferodo - rozmiar standard 288 - klocki ATE Ceramic Jak się ten zestaw by miał w odniesieniu do seryjnego Audi - lepszy czy gorszy?? Jeśli powyższy zestaw jest nie trafny to napiszcie co polecacie do 600zł na przód Napiszcie jeszcze u kogo na forum można kupić taki zestaw w dobrej cenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.