Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qpa007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qpa007

  1. spasiba [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:56_________________________________________________ - i tak się rozbija amg w poznaniu[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 19:39_________________________________________________ktoś się dziś zjawi?
  2. ferrari 308 jest w nazwie obrazka. http://www.milanos.pl/vid-50980-Film-z-1937-roku-o-mechanizmie-roznicowym.html - a to jest fajne objaśnienie mechanizmu różnicowego, teraz by się przydało takie znaleźć o torsenie
  3. jakieś ferrari http://allegro.pl/show_item.php?item=1830857908 - powrót "perełki", prędzej było na otomoto.pl kilka postów wyżej
  4. przeglądając otomoto - podałem link http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-quattro-full-opcja-C20519238.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 22:01_________________________________________________Kto się dziś zjawi? będę pokazywać nowe klucze [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 13:23_________________________________________________[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:04_________________________________________________
  5. oczywiście, chociaż nie sądzę, żeby ktoś się na nie połakomił
  6. tylna oś w "perełce" wynika z jej 100% bezwypadkowości, sprzedawcy należy sie smoła i gęsie pierze ! FFF - fucking french ferrari?
  7. kto będzie w środę? i patrzcie jaka "perełka": http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-quattro-full-opcja-C20519238.html
  8. jako jedyny z tego klubu zawsze przyjezdzam A4 a nie jak wasza reszta, pikaczento, beemki, mondeo K...WA Skandal normalnie... i jeszcze mnie wypusują... Ni Ch...ja jeszcze mercedes w202 i omega(swego czasu) a Ty raz byłeś escortem a innym razem passatem [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________ktoś się dziś zjawia?
  9. będzie ktoś w środę?
  10. ktoś będzie w środę?
  11. mnie nie będzie w tym tygodniu, będę za tydzień[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 14:09_________________________________________________ktoś dziś będzie?
  12. tak, jesteś "brakes god"
  13. ja w tym tygodniu też nie mam pewności czy będę, ale jak devastation się nie zjawi to pewnie inni też nie
  14. stęskniliśmy się za Tobą
  15. jest do zrobienia :good: nie wiem tylko kto bedzie mógł przyjechac z Dupska :mysli: damy radę
  16. dziś mnie nie będzie - Juwenalia :gwizdanie:
  17. mnie dziś nie będzie (devastation też)
  18. a propos s4 b5: 265 KM (195 kW) przy 5800 obr/min 400 Nm przy 1850 obr/min 0-100 km/h - 5,6 s max 250 km/h dla porównania rs4 b5: 379 KM (279 kW) przy 6500 obr/min 440 Nm przy 2500 obr/min 0-100 km/h - 4,7 s max 250(297) km/h dane z wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4
  19. Wesołych Świąt, smacznego zająca i bogatego jajka, mnóstwa "ofiar" w dyngusa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.