Treść opublikowana przez qpa007
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Twoja padaka nie potrzebuja VAG-iny :polew: :polew: :polew: a tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0;highlight=all+b5+kasowanie+inspekcji kolega pre_pl pisze, że moja padaka bez VAG'a to się tego nie pozbędzie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ach tam zaraz kup... od czego są koledzy z forum nic wielkiego, OIL trza wykasować, szukam teraz czy się da inaczej
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja również będę, potrzebuję vaga
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jutro mnie nie będzie.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
będzie ktoś jutro?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Czyżby krew świeższa ode mnie?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ECHO! ECHO! ECHO! ECHO! ECHO! ECHO! ECHO! ...[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 18:07_________________________________________________
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
cześć, kto będzie w środę? ostatnio widziałem jak się Tomki wyminęli, jeden odjechał, a drugi przyjechał
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
http://www.tvn24.pl/-1,1657982,0,1,jak-on-to-przezyl,wiadomosc.html - jak można tak nieuważnie jeździć ?[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 15:06_________________________________________________Jutro mnie nie będzie. Jadę Wilno oglądać
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a ja dziś zrobiłem zdjęcie z przebiegiem 255555 km
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
najpierw studia teraz praca [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:45_________________________________________________Podtrzymując zwyczaj: Kto dziś będzie?[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 14:23_________________________________________________Kto robi fotostory z wczorajszej operacji? Komu wysłać zdjęcia?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
8 rok jestem w Słupsku na uczelni, ale tak nudnych juwenalii to jeszcze nie było! Zwykły piknik. Zwykła popijawa, w dodatku jest zimno. Jakbyście się wybierali do campusu na Arciszewskiego, to zastanówcie się dwa razy czy takiej rozrywki szukacie. Sebastian się na pewno lepiej bawił w drodze na północ.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jak nad Morskim Okiem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
przybędę
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
http://www.imcdb.org/ i mój osobisty faworyt filmowy: http://www.imcdb.org/vehicle_87-Ford-F-1-1951.html?PHPSESSID=2992592ab324b78aa515c9e5380b6f17
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
prawda
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Pompa wspomagania zakupiona. Teraz potrzebuję: kupić płyn, pożyczyć narzędzia, znaleźć miejsce i czas oraz pomoc kogoś bardziej doświadczonego w wymianie takich elementów. Czy nie zapomniałem o niczym? Pomożecie koledzy?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Cześć, będziecie w środę?
-
[ALL B5] Demontaż tunelu- zepsuty uchwyt .....
Co to jest to pod nr 11 i 12 na rysunku: http://img205.imageshack.us/img205/4323/1fi9.jpg ?? U mnie jest w tym miejscu dziura. I z rysunku wynika, że czegoś tam brakuje.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Może ktoś reflektuje na podłokietnik?
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu na napoje
Nie ma zdjęć Ale i tak się przydało ;]
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a propos smarta nazwa która wyleciała mi ze łba to roadster: a tu w wersji od brabusa:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
A jakieś gratisy będą?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
na przyszłość będę o Tobie pamiętać, na najbliższą potrzebować będę pompę wspomagania: mechanik powiedział, że nadaje się do regeneracji (około 300zł), a nowa na alegro: http://moto.allegro.pl/item947466965_pompa_wspomagania_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_nowa.html regenerować czy wymieniać?