Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Demontaż tunelu- zepsuty uchwyt .....


moogio

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zepsuł mi sie uchwyt do napojów ten obok ręcznego , tzn. jeden z dwóch nie chowa się, jak to naprawić, czy mozna go wyjąć bez demontażu tunelu, jesli nie to jak zdemontowac tunel, moze jakis pdf albo film, albo opis:) , mam podłokietnik, pewnie tez trzeba go zdemontować

.....może ktoś juz z tym walczył

z góry tenx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moogio, wyjac tego uchwytu sie nie da bez demontazu tunelu bo jest on przykrecony na jedna srubke albo dwie.

Wiec tak podlokietnik jest przykrecony na 2-3 sruby, dwie pod popielniczka i jedna pod gumowa wykladzinka obok recznego ale ta to chyba trzyma tunel jak dobrze pamietam.

Nastepnie musisz do konca odsunac siedzenia i po obu stronach tunelu na dole masz zaslepki a pod nimi sruby chyba 10. Zdejmujesz raczke od recznego i ten dalej plastik co maskuje. Raczka pod spodem ma taki koreczek.

I jak dobrze pamietam to by bylo na tyle.

Podnoszac tyl tunelu ladnie Ci to wyjdzie wszystko.

Uwazaj na kable od kostki diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moogio, wyjac tego uchwytu sie nie da bez demontazu tunelu bo jest on przykrecony na jedna srubke albo dwie.

.................Wiec tak podlokietnik jest przykrecony na ...............

dzięki bardzo - przecwicze to w sobote - jak naprawie dam znac- pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zepsuł mi sie uchwyt do napojów ten obok ręcznego , tzn. jeden z dwóch nie chowa się, jak to naprawić, czy mozna go wyjąć bez demontażu tunelu, jesli nie to jak zdemontowac tunel, moze jakis pdf albo film, albo opis:) , mam podłokietnik, pewnie tez trzeba go zdemontować

.....może ktoś juz z tym walczył

z góry tenx

:shock: demontaż tunelu ? mi ostatnio szwagierka popsuła to poprostu go wyciągłem do góry i wsadziłem zpowrotem i jest gicio :grin: . Ciągniesz od srony tj. srodka obu uchwytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demontaż tunelu ? mi ostatnio szwagierka popsuła to poprostu go wyciągłem do góry i wsadziłem zpowrotem i jest gicio . Ciągniesz od srony tj. srodka obu uchwytów

No moze i da sie wyciagnac ale sam mechanizm, bo z tego co pamietam z jednej strony jest wsuniety na takie dwa bolce a z drugiej chyba na srube przykrecony.

Ja mialem z jednej strony poprostu wcisniety ten uchwyt i po zamknieciu nie wygladalo to ladnie, a ze a kurat rozbieralem tunel to nie sprawdzalem czy da sie to jakos wyciagnac.

wiki, skoro Tobie sie udalo to moze moogio, tez sie tak uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: demontaż tunelu ? mi ostatnio szwagierka popsuła to poprostu go wyciągłem do góry i wsadziłem zpowrotem i jest gicio :grin: . Ciągniesz od srony tj. srodka obu uchwytów

hej

zobacz tu http://img205.imageshack.us/img205/4323/1fi9.jpg generalnie wg mnie to siedzi na srubach, moze juz ktos grzebał u Ciebie i masz bez srub, jesli sie to czesto psuje to jest w tym sens zeby dac bez srub, pytam bo nie chce mi sie zciągac całego tunelu.

.....jak pociągne za srodek uchwytów - to mtsle ze zostaną mi w rękach - napisz dokłądnie za co ciągnąć:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: demontaż tunelu ? mi ostatnio szwagierka popsuła to poprostu go wyciągłem do góry i wsadziłem zpowrotem i jest gicio :grin: . Ciągniesz od srony tj. srodka obu uchwytów

hej

zobacz tu http://img205.imageshack.us/img205/4323/1fi9.jpg generalnie wg mnie to siedzi na srubach, moze juz ktos grzebał u Ciebie i masz bez srub, jesli sie to czesto psuje to jest w tym sens zeby dac bez srub, pytam bo nie chce mi sie zciągac całego tunelu.

.....jak pociągne za srodek uchwytów - to mtsle ze zostaną mi w rękach - napisz dokłądnie za co ciągnąć:)

pozdr

no wiesz całkiem to tego nie wyciągałem tylko pociągłem za to no iwyszła ta strona i wsadziłem ją ponownie i jest ok a tak wogóle to po co to używać to tylko imitacja uchwytów no może na postoju :grin:

1fi9.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to używać to tylko imitacja uchwytów no może na postoju

U mnie bardzo dobrze te uchwyty sie sprawuja, fakt ze malych butelek nie utrzyma i zbyt duzych.

Ale sprawdza sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich jeszcze nie uzywałem ale na oko wydaja sie byc bez :grin: uzyteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te uchwty to tez atrapa:) nie uzywam ich , ale tam kłade saszetke, i jak sie kiedys otworzył jeden tak został, czy jescze ktos wyjął sam mechanizm bez demontażu tunelu, bo ciągne i nic, rysunek mówi ze jednak nie ma szans wyjęcia - bo to siedzi na srubach

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zepsuł mi sie uchwyt do napojów ten obok ręcznego , tzn. jeden z dwóch nie chowa się, jak to naprawić, czy mozna go wyjąć bez demontażu tunelu, jesli nie to jak zdemontowac tunel, moze jakis pdf albo film, albo opis:) , mam podłokietnik, pewnie tez trzeba go zdemontować

.....może ktoś juz z tym walczył

z góry tenx

:shock: demontaż tunelu ? mi ostatnio szwagierka popsuła to poprostu go wyciągłem do góry i wsadziłem zpowrotem i jest gicio :grin: . Ciągniesz od srony tj. srodka obu uchwytów

Ja tak samo naprawiałem-wpadł mi do środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moogio, wyjac tego uchwytu sie nie da bez demontazu tunelu bo jest on przykrecony na jedna srubke albo dwie.

Wiec tak podlokietnik jest przykrecony na 2-3 sruby, dwie pod popielniczka i jedna pod gumowa wykladzinka obok recznego ale ta to chyba trzyma tunel jak dobrze pamietam.

Nastepnie musisz do konca odsunac siedzenia i po obu stronach tunelu na dole masz zaslepki a pod nimi sruby chyba 10. Zdejmujesz raczke od recznego i ten dalej plastik co maskuje. Raczka pod spodem ma taki koreczek.

I jak dobrze pamietam to by bylo na tyle.

Podnoszac tyl tunelu ladnie Ci to wyjdzie wszystko.

Uwazaj na kable od kostki diagnostycznej.

Naprawa zrobiona i tu miałeś rację - zeby wyjąc mechanizm do naprawy (był złamany bolczyk) trzeba zdjąć tunel , 3 sruby na górze , 2 z przodu i jest , sam uchwyt trzyma sie na 2 srubach i 2 zaczepach, naprawione zamontowane - tenx wszystkim i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...