-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
wd40 zdzialało cuda wystarczyło psiknąć do środka,bez rozbierania czegokolwiek i przełącznik działa jak nówka ;-) pozdrawiam,temat okazał się bardzo pomocny
-
[ALL B5] RTX KE4
dodam jeszcze że gdy prowizorycznie połącze kabelki wszystko działa ok,jednak po zlutowaniu nie działa
-
[ALL B5] RTX KE4
Witam,zakupiłem do Audi a4 1.8 1995r. sterownik centralnego zamka RTX KE4/SE4 ,po podłączeniu tego wszystkiego po naciśnięciu na pliocie przycisku zamykania drzwi,zostają one zamknięte,lecz po kilku sekundach otwierają się same,jednak centralka-alarm cały czas pozostaje uzbrojony co może być przyczyną?
-
[ALL B5] Problem z Centralnym zamkiem
dzięki za podpowiedź,w weekend spróbuję przełożyć zamki od strony pasażera na stronę kierowcy i na odwrót,mam nadzieje że będzie efekt,pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem z Centralnym zamkiem
tak przeczytałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie
-
[ALL B5] Problem z Centralnym zamkiem
Witam,posiadam audi a4 z 1995 roku,sprowadzony z Holandii,problem jest następujący,gdy otwieram kluczykiem od strony kierowcy otwierają się tylko drzwi kierowcy,a jeśli otwieram od strony pasażera to otwierają się wszystkie drzwi,co może być problemem?dodam jeszcze że otwierając od strony pasażera otwierają się również drzwi kierowcy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum
dominont
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta