Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Groch_007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pisalem teraz o audiczce ojca 2.5 TDI ;P
  2. Chyba rozwiazalem problem. Przeczytalem na forum, ze od czasu do czasu trzeba dobrze rozgrzac uklad wydechowy itd zeby go przeczyscic z sadzy. I tak tez zrobilem. Dobrze rozgrzalem na jalowym biegu a pozniej jezdzlem na sekwencji i na wysokich obrotach i kontrolka zgasla. A wlasnie przeczytalem w instrukcji, ze to jest kontrolka od spalin. Moi rodzice jezdza raczej na niskich obrotach, nie przekraczajacych 2 tys. wiec uklad sie zapychal. Wlasnie to byl taki objaw dlawienia tego silnika jakby cos sie zapchalo. Jak narazie wszystko chodzi jak w zegarku Dzieki za odpowedzi i porady, chociaz mi se nie przydaly :>
  3. Witam, mam pewien problem z ojca audiczka. Jest to A4 b7 z konca 2005r 2,5 TDI Tiptronic i ma przejechane 120tys. Jakis czas temu uslyszalem dziwny cichy dzwiek silnika na niskich obrotach i lekkim dodawaniu gazu, ale zlekcewarzylem to bo rzadko nia jezdze, ale wydawalo mi sie cos nie tak. Wczoraj jadc zauwazylem, ze gdy puszczam gaz lekko szarpie i gdy dodaje gazu tez lekko szarpie, ale gdy dodam troche wiecej gazu wszystko jest okej. Gdy dojechalem do domu zgasilem ja i odpalilem ponownie. Obroty zaczely strasznie skakac (w dół), z rury wydobywal sie czarny dym, a gdyu wlaczalem bieg auto gaslo ;/ Moim zdaniem to turbina poniewaz moi rodzice nie bardzo wiedza jak sie z takim silnikiem obchodzic i gdy odpalaja odrazu jada na zimnej turbinie i tak tez jest z chlodzeniem turbiny Gdy dzisiaj rano ja odpalilem wszystko bylo w porzadku. Nie wiem czy podlacze go dzisiaj pod kompa wiec na poczatek pytam was co o tym sadzicie. Z góry bardzo dziekuje za odp. Dodam jeszcze że swieci sie kontrolka silnika
  4. Witam mam na imię Rafał i zarejestrowałem sie na forum ponieważ chcę kupic audi a4 1.8t.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.