Treść opublikowana przez Grosik
-
[B5 1Z] Problem z przełożeniami po wymianie skrzyni biegów
Witam! Dwa tygodnie temu rozsypala sie moja skrzynia biegow z ktora auto jezdzilo od nowosci. Silniczek to 1,9 TDI 90KM 1Z. Warsztat ktory zajmowal sie naprawa zakupil i zamontowal mi nowa/uzywana skrzynie biegow. Wymienione zostalo rowniez sprzeglo. Wczoraj odebralem samochod. Samochod juz podczas jazdy po miescie zachowywal sie zbyt zwawo. Bardzo szybko krecil sie na obroty i przy zmianie biegow np. z 3 na 4 spadek obrotow byl minimalny. Sedno problemu pokazala zas dzisiejsza trasa. Samochodem nie da sie normalnie jezdzic. Silnik ma na poszczegolnych biegach i predkosciach obroty o okolo 0,5-1 tys wieksze niz na poprzedniej skrzyni. Bede wdzieczny za sugestie jaka moze byc tego przyczyna.
-
[B5 1Z] Brak nawiewu na otwartym obiegu powietrza
Dzis po odpaleniu samochodu z rana pojawil sie problem z nawiewem. Przy otwartym obiegu powietrza nie ma nawiewu do kabiny. Obojetnie od ustawienia "klap" i mocy nawiewu. Slychac wyraznie dmuchanie powietrza w okolicach schowka tam gdzie glowny wentylator. Po zamknieciu obiegu powietrza nawiew wraca i chodzi normalnie. Po otwarciu problem powraca. VAG nie pokazuje bledow klimy. Bede wdzieczny za sugestie, byc moze ktos mial podobny problem. Bede rowniez wdzieczny za wskazanie kompetentnego speca od tego roadzaju spraw w Wawie.
-
Spociki w Kielcach
Bede na 50%... na dzien dzisiejszy mam niejasna sytuacje.
-
Spociki w Kielcach
To raczej pytanie do "cieci" z parkingu Galerii.[br]Dopisany: 25 Październik 2007, 07:38 _________________________________________________ Nie zerowe... po prostu brak sensownego pomyslu na miejsce. To ponad tydzien - cos wymyslimy.
-
Spociki w Kielcach
Miejscowka moze i fajna dopoki "ochrona" nie poszczuje "psami" http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4580489.html Ostatnio nagonka sie zrobila...
-
[B5 1Z] Brak klimy przy spadku temp. na zewnatrz
Witam ! Zauwazylem ostatnio ze przy spadku temp. zewnetrznej nie moge odpalic klimatyzacji. Ani w pozycji auto ani wymuszajc przyciskiem sniezynki. Czy jest to normalny objaw ? Nadmienie ze A4-ke mam dopiero od 3 miesiecy i jest to moj pierwszy sezon jesienno-zimowy. Bede wdzieczny za sugestie
-
Spociki w Kielcach
Zdecydowanie jestem za spokaniem w jakims cieplym miejscu
-
Spociki w Kielcach
No to jak drodzy koledzy i kolezanki dzialamy cos w nadchodzacy weekend ?
-
Spociki w Kielcach
No i po spociku... zimno bylo jak cholera
-
Spociki w Kielcach
Parking zadaszony to tylko Galeria Echo, ktora w sobote jest zapchana po brzegi- zwlaszcza kolo 17-tej. Z cukru nie jestesmy a patrzac na prognoze dla Kielc na sobote - sloneczko z chmurkami i 6 stopni
-
Spociki w Kielcach
Ze szybka Wigilia A4-rek na swiezym powietrzu ? Wlasciwie czemu nie
-
Spociki w Kielcach
WTC - Pomnik ku pamieci ofiar World Trade Center. Lokalizacja parkingu wzgledem stadionu Korony.
-
Spociki w Kielcach
Padlo na WTC - sugerowal bym juz nie kombinowac.
-
Spociki w Kielcach
Parking przy nowym sklepie bylby ok. Jest wolny jak slusznie zauwazyles. Dobrze by bylo sie zdecydowac jakos konkretnie bo tak to bedziemy debatowac nad tym caly tydzien jak przekupy na bazarach Kto za parkingiem przy WTC ??
-
Spociki w Kielcach
Kadzielnia w weekend jest obstawiona przez miejscowych z dziecmi... a "zalew" - nie ma tam juz chyba zadnego parkingu o swobodym dostepie...
-
Spociki w Kielcach
Kadzielnia, zalew - nie bardzo. Mapa - http://www.zumi.pl
-
Spociki w Kielcach
Przekombinowalem... fococy- robiacy fotki-> aparat Za duzy skrot myslowy z mojej strony.
-
Spociki w Kielcach
Chetnie bym sie podpial do VAG'a. Zabiore ze swojej strony jakis sprzet focacy
-
Spociki w Kielcach
Mozna, mozna Nawierzchnia rzec mozna idealna Problemem sa rowerzysci i rolkarze - ale od czego sa wycieraczki
-
Spociki w Kielcach
Polemizowalbym. Jak na razie mamy 10 samochodow wiec niepotrzebne nam lotnisko z wolnym pasem startowym Wpadla mi do glowy jeszcze jedna lokalizacja, slepa, szeroka i dluga ulica w zasadzie bez ruchu samochodow. Wada jest brak oswietlenia (latarnie), wiec po 17 moze byc juz szaro, ciemno. W ostatecznosci jest parking WTC...
-
Spociki w Kielcach
Jesli ustalimy jakies konkrety odnosnie miejsca to mozna sklecic jakis przejrzysty watek - czemu nie
-
Spociki w Kielcach
Moze by tak parking kolo KCK ? Miejsca sporo, ruchu zero.
-
Spociki w Kielcach
17-ta moze byc jak dla mnie.
-
Spociki w Kielcach
Bede na 100% Co do godziny to moja sugestia - bardziej za dnia - tak zeby jakies normalne foty mozna bylo strzelic
-
Spociki w Kielcach
Jak dla mnie 13.10 jest ok. Na pierwszy spocik nie udalo mi sie dotrzec na ten doloze staran zeby zajechac