-
[B6 AWX] EGR
Egr jest oczywiście nie połączony z turbo tylko bezpośrednio z kol.wydechowym!!!a ze obok jest turbinka to juz inna historia
-
[B6 AWX] EGR
Zaslep stary EGR -w AWX zadnego błedu ci nie wywali.I wywal odme(sprawa juz omawiana na forum)jest to najlepsze i najtańsze zarazem rozwiązanie
-
[B6 AWX] EGR
Jeżeli chcesz kupić nowy to po co go zaślepiać?????????Nic to nie zmieni
-
[B6 AWX] EGR
Zaślepienie Egra nie zmieni faktu pocenia sie.Olej w układzie dolotowym nie wydostaje się ze spalin tylko np. z powodu puszczania oleju przez turbo
-
[B6 AWX] EGR
Ok.W takim razie po zastosowaniu blaszki po co zdejmować przewód z gruszki jak to już nie ma żadnego znaczenia czy EGR się otwiera czy też nie
-
[B6 AWX] EGR
Witam.Sprawa zaślepiania EGR poruszany był już wielokrotnie.Moje pytanie brzmi skąd pewnosc że sciągniecie wężyka podciśnieniowego z gruszki sterującej egrem i zaslepieni jej jakąś srubka sprawdza sie.Przecierz grzybek zaworu może buc nie domknięty i wtedy nic to nie daje.Nie lepiej zrobic uszczelke np z zakrętki od słoika I ZAŚLEPIC WLOT OD TURBINY I WTEDY 100 PEWNOSCI ROBOTY :> :> :> :> :>
-
[ALL B6] Lampka oświetlenia bagażnika
orientuje się ktoś jak zdemontować lampke oświetlenia bagażnika w avancie w b6?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich
tomboy1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta