-
Ciężko pali po postoju
Nie wiem czego szukać jak zimno na dworze auto pali a jak troszkę cieplej to juz problemy
-
Brak smarowania w głowicy Audi A4 B5 silnik AAH
Witaj u mnie było tak że jak kupiłem x lat temu auto to zalałem go olejem mobil 10w/40 silnik dzwonił chwile po odpaleniu zmieniłem olej na motul 6100 synergie 10w/40 nie ten silnik cichutko nic nie słychać ale zaznaczam że tylko po odpaleniu chwile dzwoniło nie wiem co ten olej ma w sobie ale i auto ciszej i sprawniej pracuje. To taka ciekawostka
-
Zamiennik
Możesz mi dać namiary bo w moim rejonie się pytałem to czekać 3 tygodnie i około 300 zł a tu mówisz 220 to jest roznica
-
Zamiennik
Witam czy ktoś stosował zamiennik tej rurki lub jakiś pomysł. Ponieważ przegniła i czas na jej wymianę. Rurka nr 23
-
Ciężko pali po postoju
-
Ciężko pali po postoju
Na rozgrzanym po trasie zgaszony i podłączony
-
Ciężko pali po postoju
Witam czy to o to chodziło.??? nie odzywałem się kilka dni bo auto zaczęło normalnie palić ale do dziś i po podłączeniu takie coś
-
Ciężko pali po postoju
zawór EVAP N80 wymieniony na inny bez zmian wtyczka przy przepustnicy do sprawdzenia jeszcze dziś rano było zimno i auto szybciej załapało...
-
Ciężko pali po postoju
Panowie być może go zalewa ponieważ jak już odpali to czuć mocno benzyne z wydechu.
-
Ciężko pali po postoju
Witam z dnia na dzień moja perełka zaczęła grymasić a chodzi o to że po postoju około 15 minutowym długo kręci żeby zapaliła jak zgaszę i odpale to pali od strzała ale wystarczy 15 minut i długo już kręci żeby zapaliła.Auto normalnie jezdzi . Gaz wykluczony ponieważ przerabiałem już to. Nawet awaryjnie odpalałem na gazie żeby odra zu zaczął chodzić na gazie to tak samo się zachowuje jak na benzynie. Vag pokazuje ciągle te same błędy po skasowaniu wracają. 17913 - Throttle Idle Switch (F60): Does not Close or Open Circuit P1505 - 35-10 - - - Intermittent 17817 - EVAP Purge Valve (N80): Electrical Malfunction P1409 - 35-10 - - - Intermittent
-
Która odme wybrać? Pomocy
Witam czy ktoś mi odpowie czy w silniku też 2.8 ale typ AAH te rurki długie występują też? bo te krótkie 2 napewno a te duże z końcówkami? http://allegro.pl/waz-odma-przewod-odmy-audi-a4-b5-a6-c5-2-4-2-8-v6-i6191755101.html
-
TEMPOMAT
Witam proszę od razu mnie nie krytykować opcją szukaj bo jak coś jest wszędzie to jest do niczego. Problem tkwi w tempomacie od czasu do czasu działał a teraz już w ogóle nie załącza się . To co zrobiłem w celu możliwości naprawienia: -czyszczenie manetki (rozebrałem wszystko tzw. regenerację zrobiłem oczywiście był taki syf że szok) nie pomogło -pod schowkiem komputerek tempomatu rozebrałem wyczyściłem w sumie nie było co czyścic bo jak nówka i luty czyste -wyciągłem tylko czujnik sprzęgła wyczyściłem bo tam raczej nie ma co się popsuć i spowrotem założyłem Tempomat dalej nie działa gdzie szukać problemu Posiadam Vag-Com gdyby trzeba było coś sprawdzić ale gdzie w tym programie szukać -gdzieś wyczytałem że w Vag -silnik-blokipomiarowe08-kod 006 niby sprawdzenie tempomatu a u mnie w benzynie zamiast 000000 czy tam jedynki są jakieś cyfry i pod nimi pisze lambda więc to raczej do TDI instrukcja Audi A4 B5 2.8 v6 173km AAH co szukać dalej???
-
Długo kręci
Wtryski drugi raz regenerowałem (dużo km robię)150-170zł nie pamiętam dokładnie a w reduktorze pod cewką wykręcił coś tam i taka sprężynka tam była i gumka i tą gumkę wymienił i problem znikł. A jak podłączył gazownik pod kompa to mu pokazywało że gaz wyłączony a jest dawkowany przed naprawą.
-
Długo kręci
Najpierw odpale bez gazu (oczywiście pozniej skrece tak jak było) jak bedzie normalnie to stwierdzi się teoria gazownika Po odłączeniu gazu na noc rano auto odpaliło na tzw strzała więc pojechałem zrobić wtryski od gazu tak jak gazownik stwierdził że te nieszczelne i rano przepuszczały i zalewały mi silnik, wtryski zrobione zobaczymy jak rano sie zachowa napisze jutro pozdrawiam Wyszło na to że wtryski przepuszczały i reduktor też i go zalewało.
-
Odma silnika 2.8 v6 174 KM
Witam mozna prosić o namiary bo u mnie to samo popekane ledwo co sie trzymaja