Treść opublikowana przez Jaster
-
[B6 AWX] Czy poduszka pod skrzynie od benzyny bedzie pasowac do diesla?
to dalem plame i stad pewnie te stuki (((((((((( (ale wygladaja bardzo podobnie i madrale z serwisu powiedzieli ze tak moze byc )!!
-
[B6 AWX] filtr paliwa wymiana AWX
dziekowac przyjacielu a latwo sie ja wymienia sam dam rade?
-
[B6 AWX] Czy poduszka pod skrzynie od benzyny bedzie pasowac do diesla?
Ostatnio bylem zmuszony wymienic belke pod skrzynia biegow i poduszke. Zakupione czesci okazalo sie, ze pochodza z samochodu z silnikiem benzynowym. Belka niczym sie nie roznila natomiast poduszka owszem, niby mocowania w tym samym miejscu ale srodek ciut inny. W zwiazku z tym pam pytanie czy taka zmiana bedzie miala jakis wplyw na jazde? Czasami przy mocnym skrecie i dodaniu gazu slysze lekkie metaliczne stukniecie moze to wlasnie to (skrzynia lekko puka w karoserie?) Czy jest mi ktos w stanie na to odpowiedziec z gory dziekuje pozdrawiam jaster a4 01r 131ps
-
[B6 AWX] filtr paliwa wymiana AWX
witam gdzie sie znajduje filltr paliwa w AWX ?
-
[B6 AWX] zapach spalin w kabinie
wlasnie w tym problem ze uklad jest szczelny kilka razy sprawdzalem na podnosniku (
-
Po włączeniu klimy ten wentylator od klimy głośno szumi
u mnie na drugim biegu wydaje sie jak bym samolotem startowal - to chyba bedzie wywalone lozysko cosik mi sie zdaje bo wpada w drgania i dlatego tak wyje i trzesie samochodem )))
-
[B6 AWX] cisnienie na pompowtryskiwaczach a4
thx
-
[B6 AWX] ILE MOZNA MU DOLOZYC? 1.9 130
Ile mozna tu dolozyc kucykow tak aby zadyszki nie dostal? 1.9 AWX 130 80 TYS przebieg pzdr przepisz ten tekst na małe litery, duże oznaczają krzyk
-
[B6 AWX] zapach spalin w kabinie
witam od niedawna w kabinie po otworzeniu okna czuc zapach spalin czy moze ktos spotkal sie z czyms takim slyszalem ze jest odpowiedzialna za to jakas chlodniczka ale czy to prawda? pozdrawiam jaster a4 2001r 1.9 130 (8e0)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 17:15 _________________________________________________
-
[B6 AWX] cisnienie na pompowtryskiwaczach a4
Witam Niedawno kupile sobie a4 2001r ( 8E0) pierwsz wizyta w serwisie i okazalo sie ze pompowtrysk na 2 cylindrze nie chodzi a na 3 kuleje. Postanowilem wymienic oba skoro juz sie robi. Po wymianie elastycznosc samochodu sie poprawila ale pozostalo lekkie drganie na biegu jalowym. Czy ktos moze mi powiedziec jakie powinno byc cisnienie na pompowtryskiwaczach na biegu jalowym? Gdzie ewentualnie mozna je ustawic? Teraz komp. diagnostyczny pokazuje na: 1 cylinder -1 2 cylinder -0,07 3 cylinder 1,20 4 cylinder -0,09 Czy taka roznica wartosci jest ok? Czy przez to moga wystepowac te drgania ? Ewentualnie gdzie to mozna ustawic? pozdrawiam jaster Warszawa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM ALL!!!