Treść opublikowana przez szymonŻukowo
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
Sprzedałem śmiecia
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
Znalazłem rozwiązanie
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
Ma luz,stuka i mechanizm różnicowy jest szczerbaty.
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
ckk
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
Jak by była możliwość to bym kupił inny most ale do mojego modelu niestety od roku jeszcze się nie napotkałem.
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
umiera z starości(ogólne wypracowanie)
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
Mam problem z mostem.
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
Witam co jest potrzebne do takiej przeróbki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie własnie dzisiaj stałem sie posiadaczem audi quattro. [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]