Treść opublikowana przez ges79
-
[ALL B6] po dodaniu gazu zapala sie kontrolka ładowania
no i padł całkiem ;(
-
[ALL B6] po dodaniu gazu zapala sie kontrolka ładowania
witam może ktoś wie co się dzieje w mojej audi gdy dodam więcej gazu zapala się kontrolka ładowania gaśnie gdy odpuszcze albo zmienię bieg czy to alternator pada ?pomocy z góry dziękuje
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
już po kłopocie walnięty przewód od interkulera do turbiny wymieniłem i smiga aż miło pozdro :>
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
to gdzie najlepiej ja mam pojechac
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
szczerze zaglądałem ale szpecem nie jestem nic mi tam nie dmucha bardzo nie wiem gdzie sprawdzic
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
dobra pojadę jutro na komputer zobaczę może coś pokaże
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
kopci jak diabli szarpie tak jakby mu paliwo odcinało jak dodam gazu to ciągnie normalnie
-
[B5 AFN] Kopci na czarno i zaczyna szarpać
witam mam problem z audi a 4 19 tdi 110 kopci na czarno i zaczyna szarpac czy to mogą byc wtryski ?
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
to mi się zaczeło wyświetlac po wymianie żarówek w zegarach ;(
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
dokładnie tak to wygląda [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 12:58_________________________________________________
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
no to trzeba szukac jakiegoś magika niech kombinuje
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
w serwisie to robiłeś???
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
miałem 185 tys ale jak kupiłem to tego nie było
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
wiem wiem dzięki [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 13:10_________________________________________________ciekawe ile w serwisie by kosztowało ?
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
to wiem kasował mi ją jeden elektryk ale mu nie wyszło
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
odpala normalnie czasami wyskakuje jeszcze komunikat 1in2
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
i co ja mam z tym teraz zrobic czy to cos poważnego?
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
Witam audi a4 97 r wyświetla mi się cały czas def na wyświetlaczu co to znaczy proszę o pomoc dzięki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Na imie mam Grzegorz mam 31 lata. Pochodze ze Ożarowa maz. Jestem szczęsliwym posiadaczem audi A4 z 1997 roku auto ma Silnik 1.9tdi 110km Pozdrawiam wszystkich. *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich