patryk050

O patryk050

Osiągnięcia patryk050

Reputacja

1. To radio z A3 jest do kupienia za 40 funtów, z kodem tylko że napęd nie działa i to jest nie drogo, bo z kodem w dobrym stanie okolo 100 funtów. W moim coś się przepaliło że radio nie chce się właczyc a naped itp działa.
  2. Dzięki wielkie. Własnie w tym "nowym" od A3 napęd nie działa, i chce przelozyc z mojego:) zamówie i zobaczymy jak to będzie.
  3. Panel mogę zalozyc z mojego starego radia, albo coś wymyśle, tym sie nie przejmuje martwie się tylko tym numerem czy wszystko będzie dobrze chodzić i czy ten numer robi jakaś znacząca różnice.
  4. Witam Mam pytanie czy radio Concert II (wyjęte z A3 z 2006) moge wsadzić do mojej A4 z 2002? wszystko jest identyczne obudowa, wejścia itp. tylko różni się numerem, te z A3 ma numer 8P 0035186(nie jestem pewny czy na koncu nie ma "C") a moje 8E 0035186. Czy ta litera P ma znaczenie? Pozdrawiam
  5. Tylko czemu to radio z bory nie chciało sie podświetlić ani nic? Tylko jak kreciłem głośnością to było słychac buczenie w głośnikach, ale reagowało na ściszanie i zgłaśnianie. Postaram się gdzieś znaleźć takie samo radio i je podłączyć zobacze co wtedy. ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 20:25 ---------- Dzisiaj kupiłem nowe radio i podłaczeniu okazało sie że nie działa...wydaje mi się że jest po prostu radio dostaje za mało prądu i nie chce odpalić, niestety nie mam czym zmierzyć napięcia. Jaka może być przyczyna?
  6. Sprawdzałem plus i minus...żaróweczka się normalnie świeci! czyli prąd jest. Podłaczyłem radio tylko przez plus i minus i cisza. Kompletnie nic. Przez zasilacz też nic. Czyli radio padło po prostu? innego wyjścia chyba nie ma:)
  7. Kostka od wzmacniacz w idealnym stanie, zero śladów śniedzi itp. Kostki iso tez w dobrym stanie nie wiem gdzie jeszcze się znajdują jakies wtyczki. Czy do sprawdzenia + i - potrzebuje tego urzadzenia z pokretlem na srodku? czy wystarcza dwa kabelki i zarowka np? Dziekuję za pomoc.
  8. Witam wszystkich. Nigdy wcześniej nie pisałem, ponieważ wszystko inne znalazłem na forum, ale do niedawna... Jestem posiadaczem Audi A4/B6 2002 i któregoś pięknego dnia moje radio oryginalne(Concert II) nie chciało się właczyć. Zajrzałem do bezpieczników-nie spalone. Po paru minutach radio zadziałało. Następnego dnia również taka sama sytuacja. Później dwa dni grało aż wkońcu wyłaczyło sie na amen. Nigdy nie miałem z nim problemów. Sprawdziłem bezpieczniki, bezpiecznik w radio, wszystko w porządku. Nie mam też fachowego sprzętu do zmierzenia napięcia i za dużego pojecia na temat radii nie mam. Znalzłem tylko mały czarny "śrubokręcik" a na nim test indukcji elektrody :] i tym zmierzyłem i na czarnej kostce w jednym kabelku jest napięcie. Podłaczyłem też radio kumpla z Bory i też się nie właczyło ale jak kręciłem głośnością to słychać było w głosnikach jakby buczenie,sprzężenie. Nie wiem czy mam oddac auto do elektryka czy samemu kombinowac. Za dużego pojęcia też nie mam na ten temat. Vag też nic nie pokazał, tylko no connection:/ Nie wiem czy to ważne ale wilgoć mam w bagażniku jak popada deszcz a tam jest wzmacniacz. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
  9. Witam i pozdrawiam wszystkich milosnikow audi!!