Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xkulix

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Mam problem z moja A4 1.8T ostatnio robiłem głowicę i po przejechaniu 600km wyskoczył mi błąd i zapaliła się kontrolka silnika. Sprawdziłem VAG'iem i oto co wyskoczyło: 16396 P0012 001 - Rząd 1, przestawienie wałka rozrządu w kierunku wcześniej. Nieosiągnięta wartość wymagana. bylem u mechanika sprawdził rozrząd i podobno wszystko tam dobrze. Dodam może że czasami mam problem z odpaleniem na ciepłym silniku, trochę muszę nim pokręcić żeby załapał.
  2. ......dałbym nawet cała skrzynke żeby to była tylko cewka......wypalony zawór praktycznie nie mam cisnienia na 3 cylindrze......
  3. ......a u mnie już wszystko jasne 1 cylinder padł.....jutro zobaczymy dlaczego.....
  4. ......poczekam, mam nadzieje że to nic strasznego ......chociaż miałem jechać we wtorek do wawy i teraz się zastanawiam........
  5. witam, .....koledzy zapalila mi sie kontrolka silnika, potrzebowałbym sprawdzić logi błędów......co to znowu za cholera wkradła sie do mojej B6 a juz mialem taki spokój.........Adam może ty będziesz miał kiedyś chwilkę......
  6. kolego mam to samo 1L na 1500 km sprawdz czy jak wyciagniesz bagnet na wlaczonym silniku to nie dymi jak tak to moze byc problem z pierscieniami
  7. wlasnie wrzuciłem temat, ale dzieki Maniusiek28, przynajmniej wiem ze nie powinno kopcic
  8. no wlasnie sprawdzałem bo łyka i to dużo oleju - 1L na 1500 km
  9. koledzy, trochę mi kopci z pod korka i jak wyciągnę bagnet to to samo (mała lokomotywa)
  10. Ja wczoraj sprawdzałem i lekko dymi z pod korka i jak wyciągnę bagnet to samo zaczęło sie tak po wymianie oleju na niby taki sam ?? czyżby remnonicik ??
  11. mieszkajac w krainie deszczowców tez mialem okazje pojezdzić dżagiem 3.0 V6 i muszę powiedzieć ze faktycznie bardzo wygodne autko i jak trzeba przycisnac to idzie...nawet przed kupnem B6 ogladalem jednego w PL ale stwerdzilem ze to raczaj dla emeryta autko. Oczywiscie to tylko moja opinia
  12. ok, bede [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 08:49_________________________________________________no i wszystko jasne koledzy Part o numerze 8E0 927 317 - to pompa podcisnienia wzmacnijąca moc...... siły hamowania montowana w miejscu na webasto.
  13. Adaś pamietasz mojego problema z kontrolka silnika juz wszytko bylo oki i dzisiaj znowu zrobil mi niespodzianke . Moze polecisz mi jakiegos dobrego fachowca w pueblo co ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.