-
[ALL B6] Prośba o analizę błędu 16396
Witam, Mam problem z moja A4 1.8T ostatnio robiłem głowicę i po przejechaniu 600km wyskoczył mi błąd i zapaliła się kontrolka silnika. Sprawdziłem VAG'iem i oto co wyskoczyło: 16396 P0012 001 - Rząd 1, przestawienie wałka rozrządu w kierunku wcześniej. Nieosiągnięta wartość wymagana. bylem u mechanika sprawdził rozrząd i podobno wszystko tam dobrze. Dodam może że czasami mam problem z odpaleniem na ciepłym silniku, trochę muszę nim pokręcić żeby załapał.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
......dałbym nawet cała skrzynke żeby to była tylko cewka......wypalony zawór praktycznie nie mam cisnienia na 3 cylindrze......
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
......a u mnie już wszystko jasne 1 cylinder padł.....jutro zobaczymy dlaczego.....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
......poczekam, mam nadzieje że to nic strasznego ......chociaż miałem jechać we wtorek do wawy i teraz się zastanawiam........
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
witam, .....koledzy zapalila mi sie kontrolka silnika, potrzebowałbym sprawdzić logi błędów......co to znowu za cholera wkradła sie do mojej B6 a juz mialem taki spokój.........Adam może ty będziesz miał kiedyś chwilkę......
-
[B6 ASN] Bierze olej
kolego mam to samo 1L na 1500 km sprawdz czy jak wyciagniesz bagnet na wlaczonym silniku to nie dymi jak tak to moze byc problem z pierscieniami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wlasnie wrzuciłem temat, ale dzieki Maniusiek28, przynajmniej wiem ze nie powinno kopcic
-
[B5 AHL] Lekkie dmuchanie spod korka oleju
no wlasnie sprawdzałem bo łyka i to dużo oleju - 1L na 1500 km
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
koledzy, trochę mi kopci z pod korka i jak wyciągnę bagnet to to samo (mała lokomotywa)
-
[B5 AHL] Lekkie dmuchanie spod korka oleju
Ja wczoraj sprawdzałem i lekko dymi z pod korka i jak wyciągnę bagnet to samo zaczęło sie tak po wymianie oleju na niby taki sam ?? czyżby remnonicik ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mieszkajac w krainie deszczowców tez mialem okazje pojezdzić dżagiem 3.0 V6 i muszę powiedzieć ze faktycznie bardzo wygodne autko i jak trzeba przycisnac to idzie...nawet przed kupnem B6 ogladalem jednego w PL ale stwerdzilem ze to raczaj dla emeryta autko. Oczywiscie to tylko moja opinia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok, bede [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 08:49_________________________________________________no i wszystko jasne koledzy Part o numerze 8E0 927 317 - to pompa podcisnienia wzmacnijąca moc...... siły hamowania montowana w miejscu na webasto.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś pamietasz mojego problema z kontrolka silnika juz wszytko bylo oki i dzisiaj znowu zrobil mi niespodzianke . Moze polecisz mi jakiegos dobrego fachowca w pueblo co ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepszego Wszystkim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jade wlasnie dzisiaj
xkulix
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta